Сьогодні: середа, 26 квітня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 962
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Охорона праці

10 квітня 2017, 14:57
28 квітня – Всесвітній день охорони праці.
Девіз 2017 року –   «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»     ЗВЕРНЕННЯ Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань  з підготовки та проведення  у 2017 році заходів  з нагоди  Дня охорони праці в Україні                   до керівників і працівників підприємств, установ та організацій районів. 

докладніше »10 квітня 2017, 14:55
Оптимізація збору та використання даних з охорони праці.
У 2017 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці  відзначатиметься під гаслом: „Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці ”.  

докладніше »10 березня 2017, 09:50
Оформлення за трудовим договором.
Відповідно до статті 21 Кодексу Законів про Працю, трудовий договір це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підпорядкуванням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. З боку держави також гарантується повний соціальний захист.

докладніше »14 лютого 2017, 10:57
Діяльність відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань України в Станично - Луганському районі Луганської області за 2016 рік за напрямком - профілактика виробничого травмати
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Станично-Луганському районі Луганської області (далі - Відділення) розробляє та проводить  профілактичні заходи на території чотирьох районів, а саме: в Станично- Луганському, Біловодському, Марківському та Міловському районах ( далі – райони ).  

докладніше »02 лютого 2017, 13:45
Узагальнений аналіз страхових нещасних випадків на виробництві за 2016 рік
  Узагальнений аналіз страхових нещасних випадків на виробництві  за 2016 рік на підприємствах,  які  знаходяться на  обліку у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Станично-Луганському районі Луганської області.  

докладніше »21 грудня 2016, 06:20
Інформація про наслідки військових дій на території Станично-Луганського району на 21.12.2016 р.
    Станом на 08:00 21.12.2016 року наступні наслідки обстрілів бойовиками незаконних збройних формувань. З  21:20 год. 20.12.2016 р. до 23:00 год. 20.12.2016 р. зі стрілецької зброї, в тому числі крупнокаліберного кулемета, АГС, СПГ проводився обстріл позицій Збройних Сил України в районі КПВВ «Станиця Луганська». По позиціям ЗСУ також працювали ворожі снайпери. За медичною допомогою місцеві громадяни не зверталися.     Голова райдержадміністрації                                                                 Ю.О.ЗОЛКІН20 грудня 2016, 12:06
Уповноважені найманими працівниками особи з питань охорони праці
Громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпеченням працівників спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального та колективного захисту здійснюють професійні спілки, їх об'єднання в особі своїх виборних органів і представників.  

докладніше »11 липня 2016, 15:30
Інформація від відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Станично-Луганському районі Луганської області щодо вивчення позитивного досвіду, впровадження та ефек
Вивчений позитивний досвід ефективного функціонування системи управління охороною праці цих підприємств у подальшій роботі страховим експертом з охорони праці поширюється на інші підприємства шляхом проведення семінарів і нарад за участю керівників, посадових осіб і робітників інших підприємств району.

докладніше »14 квітня 2016, 15:24
Про наслідки стресу на робочому місці та заходи з профілактики, які вживаються відділенням виконавчої дирекції Фонду в Станично-Луганському районі.
У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик.

докладніше »14 квітня 2016, 15:18
Звернення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
ЗВЕРНЕННЯ Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  з підготовки та проведення  у 2016 році заходів  з нагоди  Дня охорони праці в Україні до керівників і працівників підприємств, установ та організацій районів. 

докладніше »21 березня 2016, 10:00
Якісне проведення навчання та перевірки знань з охорони праці - один з основних напрямків у збереженні життя та здоров'я працівників.
Правильна організація,  якісне  та своєчасне проведення  навчання та перевірки знань з охорони праці, проведення інструктажів з питань охорони праці на підприємстві,   здійснення постійного  контролю  за   безпечним виконанням роботи працівниками  підприємства значно впливає на зниження виробничого травматизму та на  поліпшення  стану охорони праці на підприємстві.    

докладніше »03 березня 2016, 13:57
Діяльність відділення виконавчої дирекції Фонду від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань України в Станично - Луганському районі Луганської області за 2015 рік за напрямком - профілактика виробничого травматизму та професійної з
Страховими експертами з  охорони праці  відділення згідно планів робот та графіків перевірок проведено 6  перевірок стану та безпеки праці, проведення профілактичної роботи підприємств по недопущенню виробничого травматизму та профзахворювань. При перевірках підприємств виявлено 78  порушень законодавства про охорону праці.

докладніше »16 лютого 2016, 11:24
Узагальненій аналіз виробничого травматизму за 2015 рік на підприємствах, організаціях і установах, які знаходяться на обліку у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюван
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Станично-Луганському районі Луганської області (далі - Відділення) розробляє та проводить  профілактичні заходи на території чотирьох районів, а саме: в Станично- Луганському, Біловодському, Марківському та Міловському районах. Враховуючи  це, Відділення  повідомляє наступне:

докладніше »27 січня 2016, 09:36
Консультативний центр з надання допомоги посадовим особам сільськогосподарських підприємств району.
З грудня місяця  2015 року починає роботу консультативний центр, створений  як тимчасово діючий орган на період з листопада по лютий  щорічно, коли інтенсивність сільськогосподарських робіт  зменшується.

докладніше »21 січня 2016, 10:47
Наш обов’язок – турбота про людину праці
Безпечні умови праці та відсутність нещасних випадків – основа       стабільності будь – якого виробництва, ефективності та продуктивності праці,   нормального клімату в колективі.

докладніше »24 грудня 2015, 11:30
Фонд соціального страхування від нещасних випадків інформує
Всі юридичні та фізичні особи, які використовують найману працю, один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків за місцезнаходженням (місцем проживання) відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності

докладніше »08 грудня 2015, 10:38
Обережно! Зимові травмонебезпечні виробничі фактори.
Зима, звичайно, чудова пора року, проте насолоджуватися її красотами у побуті та виконувати роботи іноді заважають шляхи та тротуари, що перетворюються у морозну погоду у суцільну ковзанку, падіння бурульок, льодових (снігових) наростів та крижаних брил. Тому, варто звернути увагу на так звані «зимові травмонебезпечні виробничі фактори (чинники)».

докладніше »19 жовтня 2015, 10:48
Важный нормативно - правовой акт - должностная инструкция.
Должностные инструкции являются  важным нормативным правовым актом, определяющим обязанности работников, их права и ответственность за выполнение возложенных на них функций в вопросах охраны труда.

докладніше »08 жовтня 2015, 15:06
Безпека праці на виробництві. Поради роботодавцю щодо забезпечення до-тримання правил охорони праці на підприємстві
У сучасному світі діяльність у сфері охорони праці та навколишнього середовища є не менш важливою характеристикою підприємства, ніж його прибутковість, адже, з одного боку, вона оберігає життя та здоров'я працівника, з іншого – власника підприємства від економічних втрат та збитків, пов'язаних з виробничим травматизмом та аварійністю.

докладніше »04 вересня 2015, 13:50
Подготовка к безопасной эксплуатации котельных учреждений образования.
Хотелось бы отметить  об  основных организационно – технических мероприятиях,  выполнение которых, обеспечивает подготовку к безопасной эксплуатации котельных к новому отопительному сезону.  С каждым днем этот вопрос становиться все актуальнее. Поэтому, руководство  учреждений  образования  должно заранее решить организационные и финансовые вопросы обеспечения безопасной эксплуатации котельных согласно действующему законодательству и подготовить котельные в детских садах и школах к отопительному сезону.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2

Архів по роках:

2013201520162017
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА