Сьогодні: субота, 27 травня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 962
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Соціальне забезпечення

Уряд Затвердив постанову КМУ від 08.06.2016 року 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за власною ініціативою або за зверненням органів, що здійснюють соціальні виплати, протягом 15 робочих днів з дня отримання відповідної заяви внутрішньо переміщеної особи або з дня надходження звернення від органів, що здійснюють соціальні виплати, проводить перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними держадміністраціями, виконавчими органами районних рад.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення та/або робочі групи, що утворюються з представників територіальних підрозділів МВС, ДМС, СБУ, Національної поліції, Держфінінспекції, Держаудитслужби та Пенсійного фонду України за рішенням районних держадміністрацій, виконавчих органів районних рад також можуть проводити додаткові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи із складенням акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Також ухваленою постановою передбачено здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам структурними підрозділами з питань соціального захисту населення шляхом відвідування не рідше ніж один раз на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

16-17 травня 2017 року спеціалістами управління соціального захисту населення були проведені перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Станично-Луганської, Валуйської сільської/селищної ради. Складено 133 акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї: 25 осіб перебували за фактичним місцем проживання/перебування, 90 особи були відсутні, 18 осіб не мешкають (згідно заяв власників будинків).

 

Начальник управління                                                                    В.І. ЗАХАРОВ

Станом на 12 квітня 2017 року управлінням соціального захисту населення проведено такі виплати з населенням:

На виплату допомоги згідно з ЗУ «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» виділено коштів та виплачено 2943,49 тис.грн. 1714 отримувачів

У тому числі допомога надана:

у зв’язку з вагітністю та пологами 23 отримувачам на загальну суму         33,0 тис.грн.;

при народженні дитини 1138 отримувачам на загальну суму 1747,2 тис.грн.;

по догляду за дитиною до досягнення нею  трирічного віку 15 отримувачів на загальну суму 2,4 тис.грн.;

на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 41 отримувачам на загальну суму 242,8 тис.грн.;

на дітей одиноким матерям 482 отримувачам на загальну суму 894,4 тис.грн.;

при усиновленні дитини 1 отримувачу на загальну суму 0,86 тис.грн.

 

Також державна соціальна допомога виплачена таким категоріям громадян:

 

111 малозабезпеченим сім’ям на загальну суму 402,5 тис.грн.;

32 особам, що проживають разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного медичного закладу потребує постійного стороннього догляду на загальну суму 76,9 тис.грн.

362 інвалідам з дитинства та дітям інвалідам на загальну суму 701,0 тис.грн.

13 дітям, батьки яких, ухиляються від сплати аліментів на загальну суму суму 8,3 тис.грн.

189 особам, які надають соціальні послуги на загальну суму 24,2

Компенсаційні виплати ліквідаторам ЧАЕС віиплачені 43 отримувачам на загальну суму 13,3 тис.грн.

Державна допомога на надання стипендій репресованим особам 1 отримувач на суму 1,3 тис.грв.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення або за телефоном 31348.

 

 

Начальник управління                                                                 В.І.ЗАХАРОВ

Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», листа Мінсоцполітики від 21.02.2017 № 3492/0/2-17 щодо індексу споживчих цін на 2017 рік для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у поточному році встановлюються граничні показники вартості:

твердого палива – 2162,00 грн. за 1 тонну;

скрапленого газу – 216,20 грн. за 1 балон.

Начальник управління                                                               В.І.ЗАХАРОВ

Щодо здійснення обліку та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб по Станично-Луганському УСЗН

         16.03.2017 р. відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісія розглянула 159 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї за результатами проведених перевірок, згідно яких прийняті наступні рішення: призначити (відновити) соціальні виплати 80 внутрішньо переміщеним особам, в тому числі 49 у вигляді пенсії.

При  виникненні   питань  щодо  надання  державних соціальних виплат звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33. Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – 31-3-45.

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаров

Щодо забезпечення рівня мінімальної заробітної плати

        Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення щодо визначення переліку виплат, які враховуються при обчисленні розміру мінімальної заробітної плати (лист Мінсоцполітики від 17.02.2017р.                  № 391/0/101-17/282 ).

        Звертаємо увагу, що вичерпний перелік виплат, які не враховуються до розміру заробітної плати, викладений у частині другій статті 3-1 Закону України «Про оплату праці» (останні зміни внесені ЗУ № 1774-VIII від 06.12.2016 р.). Це – доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

        Отже, з 1 січня 2017 року зокрема, понад розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн) працівникам виплачуються доплати:

- за роботу у важких і шкідливих та особово важких і шкідливих умовах праці, визначених за результатами атестації робочих місць;

- за використання дезінфікуючих засобів та прибирання туалетів;

- за роботу у нічний час.

        Всі інші доплати мають враховуватись до мінімальної заробітної плати, зокрема:

- підвищення посадових окладів за роботу в певних типах закладів, підрозділах та посадах, робота в яких дає право (на основі законодавчого нормативно-правового акту)  на підвищення посадових окладів у зв’язку із шкідливими та важкими умовами праці;

- доплати за суміщення професій (посад);

- доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника;

- доплати за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт;

- доплати за інтенсивність праці;

- доплати за ненормований час;

- доплати за допуск до державної таємниці;

- доплати за науковий ступінь;

- надбавки за класність водіям легкових автомобілів;

- надбавки за виконання особливої роботи на термін її виконання;

- надбавки за високі досягнення в праці;

- надбавки за знання/використання іноземної мови;

- надбавки за вислугу років і безперервний стаж роботи;

- надбавки за почесні та спортивні звання;

- надбавки за особливі умови роботи бібліотечним працівникам;

- надбавки за ранг державного службовця;

- надбавки за престижність педагогічної роботи;

- підвищена оплата за роботу у неробочі та святкові дні;

- всі види премій (крім перелічених у статті 3-1 ЗУ «Про оплату праці»);

- сума індексації доходів (у тому числі заробітної плати).     

       Звертаємо увагу, що стосується сум середнього заробітку, які зберігаються за працівником за час відпуски, виконання державних або громадських обов’язків, підвищення кваліфікації, службового відрядження, тимчасової непрацездатності, сум матеріальної допомоги (яка виплачується у розмірі середньої заробітної плати), вихідної допомоги та компенсації за невикористані відпустки – зазначені виплати не є заробітною платою і не враховуються до заробітної плати для забезпечення її мінімального рівня.

        Управлінням соціального захисту райдержадміністрації проведено повідомну реєстрацію:

  1. Колективного договору КЗ «Красноталівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» реєстраційний № 59 від 16 березня 2017 року.
  2. Зміни та доповнення до колективного договору Станично-Луганського РТМО реєстраційний № 57 від 10 березня 2017 року.
  3. Зміни та доповнення до колективного договору Станично-Луганського РЦПМСД реєстраційний № 58 від 13 березня 2017 року.

Начальник управління

соціального захисту населення                                                           В.І.ЗАХАРОВ

Відділом прийняття рішень управління соціального захисту населення у зв’язку з підвищенням тарифів на електроенергію з 01.03.2017 року буде здійснений перерахунок призначених житлових субсидій.

           Перерахунок буде здійснюватись без особистого звернення, обов’язкий платіж залишиться без змін.

          Додатково нагадуємо що з 01.03.2017 року згідно Постанови НКРЕ № 220 від 26.02.2015 року підвищились тарифи на електроенергію для населення:

  • за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць – 0,90 гривень;
  • за обсяг, спожитий понад 100 кВт/год електроенергії на місяць – 1,68 гривень;
  • за обсяг, спожитий до 3000 кВт/год електроенергії на електроопалення на місяць – 0,90 гривень;
  • за обсяг, спожитий понад 3000 кВт/год електроенергії на електроопалення на місяць – 1,68 гривень.

         При  виникненні   питань  щодо  надання  державних соціальних допомог звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33. Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – (06472) 31-3-45.

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаров

Щодо здійснення обліку та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб по Станично-Луганському УСЗН

         09.03.2017 р. відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісія розглянула 74 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї за результатами проведених перевірок, згідно яких прийняті наступні рішення: призначити (відновити) соціальні виплати 65 внутрішньо переміщеним особам, в тому числі 51 у вигляді пенсії.

При  виникненні   питань  щодо  надання  державних соціальних виплат звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33. Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – 31-3-45.

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаров

Уряд Затвердив постанову КМУ від 08.06.2016 року 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за власною ініціативою або за зверненням органів, що здійснюють соціальні виплати, протягом 15 робочих днів з дня отримання відповідної заяви внутрішньо переміщеної особи або з дня надходження звернення від органів, що здійснюють соціальні виплати, проводить перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними держадміністраціями, виконавчими органами районних рад.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення та/або робочі групи, що утворюються з представників територіальних підрозділів МВС, ДМС, СБУ, Національної поліції, Держфінінспекції, Держаудитслужби та Пенсійного фонду України за рішенням районних держадміністрацій, виконавчих органів районних рад також можуть проводити додаткові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи із складенням акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Також ухваленою постановою передбачено здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам структурними підрозділами з питань соціального захисту населення шляхом відвідування не рідше ніж один раз на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

06 березня 2017 року спеціалістами управління соціального захисту населення були проведені перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Станично-Луганської, Валуйської сільської/селищної ради. Складено 34 акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї: 10 осіб перебували за фактичним місцем проживання/перебування, 24 особи були відсутні.

Начальник управління                                                                    В.І. ЗАХАРОВ

Уряд Затвердив постанову КМУ від 08.06.2016 року 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за власною ініціативою або за зверненням органів, що здійснюють соціальні виплати, протягом 15 робочих днів з дня отримання відповідної заяви внутрішньо переміщеної особи або з дня надходження звернення від органів, що здійснюють соціальні виплати, проводить перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними держадміністраціями, виконавчими органами районних рад.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення та/або робочі групи, що утворюються з представників територіальних підрозділів МВС, ДМС, СБУ, Національної поліції, Держфінінспекції, Держаудитслужби та Пенсійного фонду України за рішенням районних держадміністрацій, виконавчих органів районних рад також можуть проводити додаткові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи із складенням акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Також ухваленою постановою передбачено здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам структурними підрозділами з питань соціального захисту населення шляхом відвідування не рідше ніж один раз на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

06 березня 2017 року спеціалістами управління соціального захисту населення були проведені перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Станично-Луганської, Валуйської сільської/селищної ради. Складено 34 акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї: 10 осіб перебували за фактичним місцем проживання/перебування, 24 особи були відсутні.

 

Начальник управління                                                                    В.І. ЗАХАРОВ

Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює передплату одного друкованого періодичного видання на рік громадянам з інвалідністю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

Періодичні видання на 2017 рік:

1. Газета «Наше життя», м. Київ.

2. Газета «Промінь», м. Київ.

3. Газета «Без бар’єрів», м. Київ.

4. Газета «Берег надії», м. Краматорськ.

5. Газета «Сила духу», м. Полтава.

Особи з інвалідністю, які бажають передплатити періодичне видання в 2017 році подають заяву на ім’я директора Луганського обласного фонду соціального захисту інвалідів, до якої додають ксерокопії паспорта, ідентифікаційного коду, довідки МСЕК. Бланк заяви можна отримати в управлінні соціального захисту населення. Телефон для довідок (06472)31345.

 

 

 

Начальник управління                                                                   В.І.ЗАХАРОВ

Робота відділу прийняття рішень УСЗН.

 

        

           Відділом прийняття рішень управління соціального захисту населення у зв’язку з підвищенням тарифів на електроенергію з 01.03.2017 року буде здійснений перерахунок призначених житлових субсидій.

           Перерахунок буде здійснюватись без особистого звернення, обов’язкий платіж залишиться без змін.

          Додатково нагадуємо що з 01.03.2017 року згідно Постанови НКРЕ № 220 від 26.02.2015 року підвищились тарифи на електроенергію для населення.

         При  виникненні   питань  щодо  надання  державних соціальних допомог звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33. Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – (06472) 31-3-45.

 

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаров

Щодо здійснення обліку та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб по Станично-Луганському УСЗН

 

         02.03.2017 р. відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісія розглянула 72 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї за результатами проведених перевірок, згідно яких прийняті наступні рішення: призначити (відновити) соціальні виплати 52 внутрішньо переміщеним особам, в тому числі 33 у вигляді пенсії.

При  виникненні   питань  щодо  надання  державних соціальних виплат звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33. Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – 31-3-45.

 

 

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаров

Уряд Затвердив постанову КМУ від 08.06.2016 року 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за власною ініціативою або за зверненням органів, що здійснюють соціальні виплати, протягом 15 робочих днів з дня отримання відповідної заяви внутрішньо переміщеної особи або з дня надходження звернення від органів, що здійснюють соціальні виплати, проводить перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними держадміністраціями, виконавчими органами районних рад.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення та/або робочі групи, що утворюються з представників територіальних підрозділів МВС, ДМС, СБУ, Національної поліції, Держфінінспекції, Держаудитслужби та Пенсійного фонду України за рішенням районних держадміністрацій, виконавчих органів районних рад також можуть проводити додаткові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи із складенням акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Також ухваленою постановою передбачено здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам структурними підрозділами з питань соціального захисту населення шляхом відвідування не рідше ніж один раз на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

28 лютого 2017 року спеціалістами управління соціального захисту населення були проведені перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Станично-Луганської селищної ради. Складено 30 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї: 9 осіб перебували за фактичним місцем проживання/перебування, 21 особа була відсутня, 2 особи не мешкають (згідно заяв власників будинків).

Начальник управління                                                                    В.І. ЗАХАРОВ

Станом на 01 БЕРЕЗНЯ 2017 року управлінням соціального захисту населення проведено такі виплати з населенням:

На відшкодування пільг підприємствам за спожиті комунальні послуги населенням пільгових категорій згідно з ЗУ «Про статус та соціальний захист ветеранів ВОВ»; ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; ЗУ «Про статус та соціальний захист ветеранів УМВС»; ЗУ «Про освіту» виділено коштів та виплачено 22,8 млн.грн.

На відшкодування субсидій населенню за спожиті комунальні послуги населення, яким надано субсидію згідно ПКМУ №848 від 10 жовтня 1998 року «Про надання субсидій населенню на відшкодування житлово-комунальних послуг та придбання пічного палива та рідкого скрапленого газу» віділено та виплачено коштів на суму 26,7 млн.грн. 

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення або за телефоном 31348.

Начальник управління                                                                 В.І.ЗАХАРОВ

Щодо здійснення обліку та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб по Станично-Луганському УСЗН

 

         23.02.2017 р. відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісія розглянула 140 акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї за результатами проведених перевірок, згідно яких прийняті наступні рішення: призначити (відновити) соціальні виплати 81 внутрішньо переміщеним особам, в тому числі 53 у вигляді пенсії.

При  виникненні   питань  щодо  надання  державних соціальних виплат звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33. Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – 31-3-45.

 

 

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаров

Уряд Затвердив постанову КМУ від 08.06.2016 року 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за власною ініціативою або за зверненням органів, що здійснюють соціальні виплати, протягом 15 робочих днів з дня отримання відповідної заяви внутрішньо переміщеної особи або з дня надходження звернення від органів, що здійснюють соціальні виплати, проводить перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними держадміністраціями, виконавчими органами районних рад.

 

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення та/або робочі групи, що утворюються з представників територіальних підрозділів МВС, ДМС, СБУ, Національної поліції, Держфінінспекції, Держаудитслужби та Пенсійного фонду України за рішенням районних держадміністрацій, виконавчих органів районних рад також можуть проводити додаткові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи із складенням акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Також ухваленою постановою передбачено здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам структурними підрозділами з питань соціального захисту населення шляхом відвідування не рідше ніж один раз на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

 

21 лютого 2017 року спеціалістами управління соціального захисту населення були проведені перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Станично-Луганської, Вільхівської, Валуйської сільських/селищних рад. Складено 63 акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї: 23 особи перебували за фактичним місцем проживання/перебування, 36 осіб були відсутні, 4 особи не мешкають (згідно заяв власників будинків).

Станом на22 лютого 2017 року управлінням соціального захисту населення проведено такі виплати з населенням:

На виплату допомоги згідно з ЗУ ’’ Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми ’’виділено коштів та виплачено 3740,2 тис.грн. 2016 отримувачів

У тому числі допомога надана:

у зв’язку з вагітністю та пологами 27 отримувачам  на загальну суму   33,9 тис.грн.;

при народженні дитини 1108 отримувачам на загальну суму 1678,9 тис.грн.;

по догляду за дитиною до досягнення нею  трирічного віку 46 отримувачів на загальну суму 8,3 тис.грн.;

на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 45 отримувачам на загальну суму 217,0 тис.грн.;

на дітей одиноким матерям 288 отримувачам на загальну суму 690,2 тис.грн.;

при усиновленні дитини 1 отримувачу на загальну суму 0,86 тис.грн.

 

Також державна соціальна допомога виплачена таким категоріям громадян:

 

91 малозабезпеченим сім’ям на загальну суму 376,3 тис.грн.;

33 особам, що проживають разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного медичного закладу потребує постійного стороннього догляду на загальну суму 59,1 тис.грн.

366 інвалідам з дитинства та дітям інвалідам на загальну суму 661,4 тис.грн.

11 дітям, батьки яких, ухиляються від сплати аліментів на загальну суму суму 14,2 тис.грн.

159 особам, які надають соціальні послуги на загальну суму 28,9

Компенсаційні виплати ліквідаторам ЧАЕС віиплачені 157 отримувачам на загальну суму 49,2 тис.грн.

Щомісячна грошова допомога на покриття витрат ЖКП внутрішньо переміщеним особам 422 отримувачам загальну суму 519,1 тис.грв.

Державна допомога на надання стипендій репресованим особам 1 отримувач на суму 1,3 тис.грв.

Станом на 22 лютого 2017 року всі виплати за лютий 2017 року проведені в повному обсязі

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення або за телефоном 31348.

Начальник управління                                                                 В.І.ЗАХАРОВ

До уваги отримувачів житлових субсидій

 

           Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» з 01.05.2017 року передбачено:

- у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 51 кВтт на 1 кв.мерт опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

- у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 куб.метра природного газу на 1 кв.метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період з урахуванням коригуючих коефіцієнтів від поверховості будівлі (1-2-х поверхові будівлі, будівлі на 3 і більше поверхів);

- для користування послугами з газопостачання:

    при наявності газової плити – 7,1 куб.метра на одну особу на місяць;

    при наявності газової плити та газового водонагрівача – 14 куб.метра на одну особу на місяць.

             Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016р. № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено:

частину невикористаної суми субсидії на оплату послуг індивідуального опалення (теплопостачання), крім коштів, що залишаються на рахунках домогосподарства, повертаються виробником/виконавцем таких послуг до бюджету на підставі акта звіряння, складеного разом із структурним підрозділом з питань соціального захисту населення.

         Частина невикористаної суми субсидії на оплату послуг індивідуального опалення (теплопостачання), що еквівалентна вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або  вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), зараховується виконавцем/виробником як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

         Після закінчення опалювального сезону необхідно звернутись до Ст-Луганської газової дільниці на звірку, порядок повернення грошових коштів на розрахункові рахунки отримувачів житлових субсидій не розроблен, населення буде проінформовано додатково.

         При  виникненні   питань  щодо  надання  житлових субсидій звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33.               Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – (06472) 31-3-45.

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаров

Щодо здійснення обліку та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб по Станично-Луганському УСЗН

 

         16.02.2017 р. відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісія розглянула 91 акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї за результатами проведених перевірок, згідно яких прийняті наступні рішення: призначити (відновити) соціальні виплати 76 внутрішньо переміщеним особам, в тому числі 51 у вигляді пенсії.

При  виникненні   питань  щодо  надання  державних соціальних виплат звертатись  до управління  соціального захисту  населення за адресою: вул. 1 Травня, 33. Телефон для консультацій та попереднього запису на прийом – 31-3-45.

 

Начальник УСЗН

Ст-Луганської РДА                                                                              В.І. Захаро

Уряд Затвердив постанову КМУ від 08.06.2016 року 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за власною ініціативою або за зверненням органів, що здійснюють соціальні виплати, протягом 15 робочих днів з дня отримання відповідної заяви внутрішньо переміщеної особи або з дня надходження звернення від органів, що здійснюють соціальні виплати, проводить перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними держадміністраціями, виконавчими органами районних рад.

 

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення та/або робочі групи, що утворюються з представників територіальних підрозділів МВС, ДМС, СБУ, Національної поліції, Держфінінспекції, Держаудитслужби та Пенсійного фонду України за рішенням районних держадміністрацій, виконавчих органів районних рад також можуть проводити додаткові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи із складенням акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Також ухваленою постановою передбачено здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам структурними підрозділами з питань соціального захисту населення шляхом відвідування не рідше ніж один раз на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

14 лютого 2017 року спеціалістами управління соціального захисту населення були проведені перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Станично-Луганської, Вільхівської, Валуйської, Чернігівської сільських/селищних рад. Складено 48 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї: 28 осіб перебували за фактичним місцем проживання/перебування, 20 осіб були відсутні.

З повагою,

Начальник управління                                                                    В.І. ЗАХАРОВ

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА