Сьогодні: вівторок, 20 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 969
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Охорона здоров'я

Профілактика охорони праці – надійний захист

Проведений аналіз показує, що більшість, а це 71,4 % від загального числа нещасних випадків відбулися з організаційних причин. Така ситуація викликана безвідповідальним відношенням до виконання своїх обов'язків посадовими особами підприємств,  недбалим відношенням до свого життя і здоров'я самих працівників, допуском до роботи посадових осіб та працівників, які не мають відповідного рівня кваліфікації, низькім рівнем  трудової дисципліни на виробництві – цей список причин травматизму можна довго продовжувати. І тут багато чого залежить від роботодавця, який  шляхом виконання усіх вимог ст.13 Закону України "Про охорону праці" може і зобов'язаний не допустити випадки травматизму своїх працівників та створити надійну систему безпеки праці на своєму підприємстві.

            В свою чергу страхові експерти з охорони праці відділення  в Станично - Луганському районі  проводять цілеспрямовану роботу з профілактики нещасних випадків на виробництві відповідно до  Закону  України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Одним із дієвих методів профілактичної роботи з  попередження виробничого травматизму є відвідування підприємств, установ та організацій району  (далі -  підприємства) для  здійснення  вивчення стану безпеки та умов праці та профілактичної роботи з цих питань на підприємствах з метою подальшого надання необхідних консультацій, пропозицій,  необхідної  методичної та інформаційної допомоги  у створенні  та реалізації ефективної системи управління охороною праці  на підприємстві.

Після заглибленого   та об'єктивного  вивчення стану безпеки та умов  праці та профілактичної роботи,  з метою  підвищення ефективності функціонування системи управління охороною праці, підприємству  надається  допомога у вигляді   комплексу необхідних профілактичних заходів.   

Також в умовах певних обмежень у питаннях проведення планових перевірок підприємств,  страхові експерти з охорони праці відділення  мають  можливість відвідувати  підприємства у випадку якщо на підприємстві трапився нещасний випадок на виробництві, беручи участь у роботі цієї комісії, як ії представник.  Саме тоді ними проводиться вивчення  стану охорони праці на підприємстві та надання необхідної методичної допомоги при проведенні позапланових перевірок. Також, треба підкреслити, що роботодавця ніхто не обмежує в праві звертання до фахівців Фонду за допомогою в організації охорони праці на їх підприємствах.

Основна мета проведення розслідування нещасного випадку на виробництві - це встановлення обставин, причин за яких ставься нещасний випадок та, головне, - розробка попереджувальних заходів. До слова, страхові експерти з охорони праці відділення за чотири місяці поточного року  взяли участь у розробці профілактичних заходів, механізмів їх реалізації  та впровадження їх на тридцяти двох  підприємствах страхувальників.

На семінарах, нарадах з керівниками підприємств і фахівцями з охорони праці страхові експерти з охорони праці відділення  постійно інформують про стан травматизму, дають рекомендації з впровадження системи управління охороною праці, висвітлюють позитивний досвід інших підприємств. 

Профілактична робота, яка здійснюється  відділенням виконавчої дирекції Фонду в Станично - Луганському районі Луганської області  спільно з усіма зацікавленими сторонами, дає позитивний результат - тенденція зниження виробничого травматизму зберігається.

 

Начальник відділу  - страховий експерт з охорони праці

відділення виконавчої дирекції  Фонду

соціального страхування   від нещасних

випадків  на виробництві і профзахворювань

       України в Станично - Луганському районі 

       Луганської області                                                                                        Є.І.  Бутко

В квітні поточного року Станично -Луганським РТМО планується оголосити відкриті торги щодо придбання за державні кошти санітарного автомобіля очікуваною вартістю 850 000 гривень та утилізатора для медичних відходів УТ 50.1 ДП мед./ швидкість спалювання 25 кг./год. очікуваною вартістю 439 000 грн. Запрошуємо учасників прийняти участь у відкритих торгах

Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів які затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 11 березня 2014 р. № 157, і надаються в Станично-Луганському РТМО:

 

Код послуги

Найменування послуги

 

Тариф за послугу, гривень без ПДВ

1.

Обов'язкові попередні профілактичні медичні огляди і періодичні профілактичні медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба в професійному доборі, та працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, у тому числі:

1.1.

Огляд лікарем:

 

 

1.1.1.

терапевтом

 

5,33

1.1.2.

дерматовенерологом

 

7,96

1.1.3.

отоларингологом

 

7,29

1.1.4.

стоматологом

 

12,02

1.1.5.

офтальмологом

 

5,66

1.1.6.

невропатологом

 

10,44

1.1.7.

хірургом

 

5,11

1.1.8.

гінекологом

 

9,18

1.1.9.

онкологом

 

12,88

1.1.10.

ендокринологом

 

9,29

1.1.11.

урологом

 

6,26

1.1.12.

фтизиатром

 

18,60

1.2.

Лабораторні та діагностичні послуги:

 

 

1.2.1.

загальний аналіз сечі

 

9,69

1.2.2.

загальний аналіз крові

 

9,18

1.2.3.

електрокардіограма

 

17,51

1.2.4.

аналіз крові на цукор

 

7,02

1.2.5.

рентгенографія  органів грудної клітини

 

18,52

2.

Обов'язковий попередній психіатричний огляд для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленням органів державної служби зайнятості) та періодичний психіатричний огляд водіїв транспортних засобів (без вартості довідки).

15,84

3.

Обов'язковий попередній та періодичний психіатричний огляд для працівників певних категорій (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленням органів державної служби зайнятості) (без вартості довідки).

15,84

4.

Психіатричний огляд для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами (без вартості довідки).

27,02

5.

Обов'язковий попередній та періодичний профілактичний наркологічний огляд працівників окремих професій (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленням органів державної служби зайнятості) (без вартості сертифікату).

46,31

6.

Обов'язковий попередній наркологічний огляд для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленням органами державної служби зайнятості) та періодичний профілактичний наркологічний  огляд водіїв транспортних засобів (без вартості сертифікату).

46,31

7.

Наркологічний огляд  для отримання дозволу на право отримання і носіння зброї громадянами (без вартості сертифікату).

46,31

8.

Медичний огляд для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами.

72,15

9.

Попередній медичний огляд кандидатів у водії та періодичний медичний огляд водіїв транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленням органів державної служби зайнятості).

87,05

         

 

 

          В.о.головного лікаря

Станично-Луганського РТМО                                              В.Б.ІВАНОВ

Адміністрація Станично-Луганського районного центру первинної медико-санітарної допомоги повідомляє, що починається весняно-літній оздоровчий сезон для дітей шкільного та дошкільного віку. Доводимо до Вашого відома перелік санаторіїв в яких діти мають можливість отримати безкоштовне санаторно-курортне лікування:

 

1.      Прикарпатський (Івано-Франківський р-н, м. Яремча) – приймаються діти без батьків віком від 7 до 14 років. Пульмонологічний профіль.

2.      Бердянський (Запорізька обл.., м. Бердянськ) – приймаються діти без батьків віком від 5 років, пуль монологічний та гастроентерологічний профіль.

3.      Чкалова (м. Одесса) – приймаються діти з батьками від 4 до 14 років. Кардіологічний і неврологічний профілі.

4.      Хаджибей (3 санаторія) :

-          Одеська обл., Біляєвський р-н, с. Холодна Балка – приймаються діти без батьків віком від 6 до 18 років, неврологічний профіль.

-          М. Одеса, приймаються діти віком від 6 до 16 років, офтальмологічний профіль.

-          Одеська обл.., Біляєвський р-н, с. Усатове, санаторій матері і дитини, неврологічний профіль.

5.      Люстдорф (м. Одеса) – приймаються діти без батьків, віком від 6 до 14 років, ортопедичний профіль.

6.      Зелена гірка (м. Одеса), приймаються діти без батьків віком від 5 до 18 років, пуль монологічний профіль.

7.      Джерело (Львівська обл.., м. Трускавець), приймаються діти без батьків віком з 12 років, гастроентерологічний та нефрологічний профіль.

8.      Міжнародна клініка відновлювального лікування  (Львівська обл.., м. Трускавець) приймаються діти-сироти та діти з малозабезпечений сімей з батьками з діагнозом: ДЦП.

 

 

 

Головний лікар

Станично-Луганського ЦПМСД                                                                                С.В. Сємєнєнко

 

 

 

Станично-Луганським рЦПМСД 12.04.2016 року для покращення  медичного обслуговування населення від Благодійного фонду HELP AQE INTERNATIONAL-Англія отримано:

 • електрокардіограф цифровий "Біомед" ECQ - 300W, кількістю - 2 шт., загальною вартістю - 32972,80 грн.
 • велосипед "Дорожник", кількістю - 34 шт., загальною вартістю - 87890 грн.
 • сумка медичної сестри з набором кількістю - 34 шт., загальною вартістю - 58650 грн.

 

 

Головний лікар

Станично-Луганського рЦПМСД                                                            С.В.СЄМЄНЄНКО

 

 

                        

Проведено виїзний прийом громадян бригадою лікарів обласного товариства Червоного Хреста

За інформацією в.о. головного лікаря Станично-Луганського РТМО Валерія Іванова бригадою лікарів обласного товариства Червоного Хреста 25 та 26 лютого в Вільхівській сільській лікарській амбулаторії прийнято 77 жителів. Всім зроблено кардіограми, проведена консультація з визначенням діагнозу та надана медикаментозна допомога, антибіотиками, жарознижуючими та протизапальними засобами. Окрім того у 19 хворих проведено обстеження крові на цукор з наданням рекомендацій по подальшому лікуванню.

 

Увага! Тренінг-семінар   для медичних працівників!

З 17 лютого 2016 року в центральній районній лікарні психологом обласного товариства Червоного Хреста проводиться тренінг-семінар для медичних працівників по психологічній допомозі при стресових ситуаціях, пов’язаних з виникненням надзвичайних ситуацій та бойових дій. Тренінг розрахований на 7 занять, які проводяться один раз на тиждень. Запрошуємо всіх бажаючих.

                                                                                                                            Адміністрація центральної районної лікарні

Відбувся семінар-нарада для лікарів

24 жовтня 2013 року відбувся семінар-нарада для лікарів, відповідальних за перевірку правильності заповнення лікарських свідоцтв про смерть, лікарських свідоцтв про перинатальну смерть і фельдшерських довідок про смерть, медичних свідоцтв про народження.

"Підвищення якості надання адміністративних та інших послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану під час взаємодії цих органів із закладами охорони здоров'я " — такою була тема семінару-наради для лікарів, відповідальних за перевірку правильності заповнення первинної медичної документації, яка засвідчує випадки народження і смерті. Захід проведено в Станиці-Луганській Луганської області за підтримки Головного лікаря та районного акушер-гінеколога центральної районної лікарні Станично-Луганського районного територіального медичного об'єднання Луганської області Олександра Бабенко та Наталії М’ягкої.

ИНФОРМАЦИЯ

о состоянии здоровья населения, деятельности и ресурсного обеспечения

в Станично-Луганском районе за 1 полугодие 2013 года

 

 По итогам рейтинговой оценки состояния здоровья населения, деятельности и ресурсного обеспечения здравоохранение Станично-Луганского района заняло _____      место среди районов области.

         По состоянию на 01.06.2013 года общая численность населения, которое проживает на территории района составляет -50104 человек, в том числе детей до 18 лет- 7961 человек  (1 полугодие 2012 года - 50039, в том числе детей до 18 лет- 8337).

Система здравоохранения района представлена Станично-Луганским РТМО, в состав которого входят Станично-Луганская ЦРБ и филиал «Петровская больница  Станично-Луганского РТМО» и Станично-Луганским районным центром первичной медико-санитарной помощи.

         С 01.01.2013 года начал свою работу согласно решения сессии районного совета №18/12 от 19.07.2012 года Станично-Луганский районный центр первичной медико-санитарной помощи. В его структуру вошли 13 амбулаторий, из которых 5 амбулаторий общей практики семейной медицины. 23 ФАП и ФП (1 полугодие 2013 года - 23), функционируют как структурные подразделения амбулаторий.

          Красноталовская  сельская участковая больница перепрофилирована в сельскую врачебную амбулаторию на основании приказа главного врача РТМО №172 от 30.10.2012 года, в связи с чем 5 коек терапевтического профиля переведено в койки дневного стационара.

  Обеспеченность стационарными койками составляет 51,89 на 10 тыс. населения или 260 коек (1 полугодие 2012 года – 57,9 на 10 тыс. населения или 290 коек),  среднеобластной показатель - .

В отчетном периоде  была проведена реорганизация коечного фонда. На основании приказа главного врача РТМО №171 от 30.10.2012 года   переведено в койки дневного стационара по Петровской больнице 20 коек: неврологических-5, гинекологических-5, детских-10;  по Станично-Луганской ЦРБ- 5 коек хирургического профиля.

         Общее количество коечного фонда сократилось с  290  на 260 коек.

В среднем койки работали 167 дней, что на 5 % меньше, чем за   1 - полугодие 2013 года 159 дней,  среднеобластной показатель –.

Средняя длительность пребывания на койке осталась на том же уровне и составила 11,7 дней (1 полугодие 2012 года – 11,7), среднеобластной показатель-

Больничная летальность уменьшилась на 18,2 % и составила 1,37 на 100 выбывших больных   (1 полугодие 2012 года – 1,70), среднеобластной показатель

Уровень госпитализации уменьшился  на 7,6 % и составил 7,3 на 100 жителей (1 - полугодие 2012 года – 7,9),  среднеобластной показатель-

Финансирование лечения одного больного в стационарных условиях из расчета    на 1 койко/день – 16,7 грн., в том числе на медикаменты – 8,0 грн.; на питание 8,7 грн. (1 полугодие 2012 года – 10,56 грн., в том числе на медикаменты – 5,76 грн.; на питание –4,8 грн.).

Лечебно-профилактическую помощь населению оказывают 13 амбулаторно-поликлинических учреждений с фактической мощностью 1030 посещений   в смену при плановой мощности 1130 посещений в смену.

Количество посещений уменьшилось на 7,4 %  и составило 2,5 на 1 жителя (1 полугодие 2012 года – 2,7).

Удельный вес посещений ЛПУ по поводу профилактических осмотров уменьшился  и составил 32,6 % (1 – полугодие 2012 года -  35,9 %).

Показатель флюорографического обследования  населения на туберкулез уменьшилось на 10,1 % и составил 323,1 на 1000 жителей  (1 полугодие 2012 года – 359,3), среднеобластной показатель –342,3 .

Добровольное обследование населения на ВИЧ-инфекцию увеличилось и составило  2,26 % (1 полугодие 2012 года  - 0,9 %), среднеобластной показатель –.

В амбулаторно-поликлинических учреждениях функционируют 3 дневных стационара на 105 коек, терапевтического профиля, (1 полугодие 2012 года  - 85 коек терапевтического профиля), из них сельские - 20 коек.

Обеспеченность койками дневных стационаров увеличилась на 23 % и составила 20,9 на 10 тыс. населения (1 полугодие 2012 года –  17,0).

Количество больных, пролеченных в дневных стационарах – 1540 человек или 365,4 на 10 тыс. населения, увеличился на 51,8 % (1 полугодие 2012 года – 1015 человек или 240,7).

Количество пролеченных больных в стационарах на дому увеличилось на  19,5 % и составило 1209 человек или  241,3 на 10 тыс. населения  (1 полугодие 2012 года – 1010 человек, показатель 201,8).

Медицинскую помощь населению оказывают 106 врачей или 21,15 на 10 тыс. населения (без зубных врачей),) (1 полугодие 2012 года - 109 врачей  или 21,8 ), и 230 младших специалистов  с медицинским образованием или 45,90 на 10 тыс. населения (1 полугодие 2012 года – 272 или 54,4).

Укомплектованность врачами составляет 83,4 % (1 полугодие 2012 года  -87 %).

Имеется 6 штатных ставки врачебных вакансий  (за 1полугодие 2012 года  – -5): по ЦРБ- уролог-1,0; онколог -1,0; хирург -1,0 по филиалу Петровская больница – врач ДСП-1,0; врач КДЛ -1,0  по филиалу Широковская амбулатория - педиатр участковый-1,0. 

Количество семейных врачей – 5 или 0,99 на 10 тыс. населения , (1 полугодие 2012 года  – 5 или  на 10 тыс. населения). Врачами общей практики – семейной медицины охвачено 13404 человек или  26,7 % населения (за 1 полугодие 2012 года -13404 человек или 26,8 % населения ).

Удельный вес врачей, имеющих аттестационную категорию, составил 69,81 % или 74 человек (1 полугодие 2012 года 64,2 % или 70 человек), младших специалистов с медицинским образованием – 70,4 % или 162 человек (1 полугодие 2012 года  61 % или 166 человек).

Высшую категорию имеют 18,86 % врачей ( 20 человек), первую – 38,68 % ( 41 человек), вторую – 12,26 % ( 13 человек).

В течение отчетного периода 24 врача и  32 младших специалистов   с медицинским образованием прошли курсы повышения квалификации.

Количество лиц пенсионного возраста среди работающих врачей составляет 28 человек или 26,41 % (за 1 полугодие 2012 года - 32 человек или 29,35 %), а среди младших специалистов с медицинским образованием  31 человек или  13,47 % (1 полугодие 2012 года – 53 человек или 19,48 %).

В очереди на получение жилья находится 5 врачей и 5 младших специалистов с медицинским образованием (1 квартал 2012 года - 5 врачей и 5 младших специалиста с медицинским образованием).

Функционирует 2 медико-биологических класса.

За отчетный период не предоставлялось  жилье врачам и младшим специалистам.

На протяжении отчетного периода вопросы здравоохранения были рассмотрены:

1.На аппаратных совещаниях Станично-Луганской РГА:

   -  «Про епідеміологічний стан захворюванності ГРВІ в Станично-Луганському районі»

  - «Про забезпечення життєдіяльності населених пунктів району в зимовий період»

 - «Про підготовку заходів  до 27 річниці аврії на ЧАЕС »

 - «Про заходи запобігання розповсюдженню наркоманії та алкоголізму серед неповнолітніх та молоді та пропаганда здорового способу життя»

- «Щодо реалізації в регіонах завдань та доручень президента України щодо модернізації медичної отраслі та забезпечення громадян України якісним медичним обладненням»

2.На заседании коллегии Станично-Луганской РГА:

 - «Про схвалення підсумків виконання  економічного та соціального розвитку в Станично-Луганському районі»

 

       Бюджетное финансирование отрасли составило 14453,872 тыс. грн. или  

98 % от плана    (1 полугодие 2012 года – 13542,535 тыс. грн. или        % от плана).

Привлечено внебюджетных ассигнований 343,126 тыс. грн., что составляет 6,8 грн. на 1 жителя (1 полугодие 2012 года – 297,747  тыс. грн. или 5,9 грн. на 1 жителя).

        За 1 полугодие 2013 года для КУ «Станично-Луганского районного ЦПМСП»было приобретено медицинское оборудование на сумму 15 тыс.грн.

        1.Весы для взвешивания (с ростомером)RGT-160 на сумму – 1,515 тыс.грн.

        2.Стерилизатор воздушный ГП-80 на сумму 6,355тыс.грн.

       3.Излучатель ртутно-кварцовый УГН-1М сиационарный на сумму 7,13 тыс.грн.

      Для операционного болока ЦРБ с кардиодеспансера был передан стерилизатор ГПТ-320 на сумму 23,400 тыс.грн.

В зданиях, срок эксплуатации  которых составляет 50 и более лет, размещены  8,58% ЛПУ: Петровская больница, Ольховская СВА ОП СМ, Верхнеминченский ФП, Лобачевский ФП.

ЛПУ, расположенных в аварийных помещениях, нет.

         Финансирование региональных программ из районного бюджета за 1 полугодие 2013 года составляет – 0,16%:

               - Государственная програма «Репродуктивне здоров’я нації до 2015 року» была профинансирована из районного бюджета – 1,077 тыс.грн., что составляет 2,5 % от годового плана.

               - Комплексная районная программа «Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2011р.» была профинансирована из районного бюджета –0,6 тыс.грн., что составляет 4,9 % от годового плана.

              - «Регіональна цільова комплексна програма розвитку системи охорони здоров’я Станично-Луганського району на 2011-2014 рр.» не финансировалась.

            - «Районна програма імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 – 2015 рр.»  не финансировалась.

            -  районная Программа «Цукровий діабет» на 2012-2013 роки у Станично-Луганському районі» была профинансирована из районного бюджета на сумму – 4,38 тыс.грн., что составляет 0,4 % от годового плана.

           - Районная «Програма протидії поширенню наркоманії,боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2015 роки» не финансировалась.

Демографическая ситуация в районе выглядит следующим образом:

Рождаемость уменьшилась на 4,0 % и составила 9,5 на 1000 рожденных живыми детей (1 полугодие 2012 года – 9,9 ).               

          Количество родившихся – 237 человек (1 полугодие 2012 года – 248).

Естественной прирост остается отрицательным и составляет (-6,6), 1 полугодие 2012 года (-7,6).

Количество умерших составило 401 человек, что на 36 человек меньше,  за 1 полугодие 2012 года (437 человек). Показатель общей смертности уменьшился на 8 % и составил 16,1 на 1000 жителей (1 - полугодие 2013 года -17,5).

В структуре ведущих причин смертности населения, ведущие места заняли:

 • 1-ое место – болезни системы кровообращения 66,7 %  (1 полугодие 2012 года 68,9 %);
 • 2-ое место – злокачественные новообразования  14,1 % (1 полугодие 2012 года – 16,3 %);
 • 3-ое место – травмы  6,5 % (1 полугодие 2012 года – 6,6 %).

Общая заболеваемость уменьшилась на 1,4   %  и составила 94443,55 на 100 тыс. населения (1– полугодие 2012 года 95733,32).

В структуре общей заболеваемости всего населения, ведущие места занимают:

 • 1-ое место – болезни сердечно-сосудистой системы –51,27 % (1 полугодие 2012 года – 50,0%);
 • 2-ое место – болезни органов дыхания – 15,51 % (1 полугодие 2012 года –15,4%);
 • 3-ое место – болезни органов пищеварения – 5,29 % (1 полугодие 2012 года – 5,1%).

Первичная заболеваемость уменьшилась на 12,08 % и составила 20724,89 на 100 тыс. жителей (1 полугодие 2012 года – 23571,61).

В структуре первичной заболеваемости ведущие места занимают:

 • 1-ое место – болезни органов дыхания – 52,30 % (1 полугодие 2012 года – 49,0 %);
 • 2-ое место – травмы и отравления– 9,58 % (1 полугодие 2012 года – 10,3 %);
 • 3-е место – болезни глаз и придаточного аппарата– 4,53 % (1 полугодие 2012 года – 5,43 %).

Показатель заболеваемости всеми формами активного  туберкулеза уменьшился на 32,3 % и составил 37,9 на 100 тыс. населения (1 полугодие 2012 года 56,0), среднеобластной показатель-43,6

Заболеваемость деструктивными формами туберкулеза увеличелась  на 16,25 % и составила 27,9 на 100 тыс. населения (1 полугодие 2012 года – 24,0), среднеобластной показатель –17,8

Первичная заболеваемость злокачественными новообразованиями уменьшилась на 1,1 % и составила 159,6 на 100 тыс. населения (1 полугодие 2012 года – 157,9), среднеобластной показатель –

Удельный вес активно выявленных случаев онкозаболеваний при профосмотрах в общем количестве больных с впервые диагностированными злокачественными новообразованиями уменьшился на 93,8 % и составил 2,8 на 100 тыс. населения (1 - полугодие 2012 года – 45,8), среднеобластной показатель -33,4.

          Общее количество ВИЧ - инфицированных по состоянию на 01.07.2013 года  составило 37 чел  или 73,8 на 100 тыс. нас. (1 - полугодие 2012 года 29 человек  или 58,0 на 100 тыс. нас.), среднеобластной показатель –174,0

          Случаев СПИД - 12 ( в 1 - полугодие 2012 года 9), распространенность составила-  24,0 на 100 тыс.населения (в 1- полугодие 2012 года – 18,0 ), среднеобластной показатель – 34,1

Первичная заболеваемость населения расстройствами психики и поведения увеличилась на 25 %  и составила 10,0 на 100 тыс. населения (1 полугодие 2012 года – 8,0),  среднеобластной показатель- 7,2 .

Заболеваемость населения сифилисом - 0 (1 полугодие 2012 года- 3 человека), среднеобластной показатель–4,7.

Первичная заболеваемость наркологическими заболеваниями уменьшилась на 20 % и составила 8,0 на 100 тыс. населения (1 полугодие 2012 года -10,0), среднеобластной показатель–8,7. Первичная заболеваемость алкоголизмом осталась на том же уровне и составила 12,0 на 100 тыс. населения (1 полугодие 2012 года -12,0 ), среднеобластной показатель –42,5.

Первично признано инвалидами среди взрослого населения -86 человек (1 полугодие 2012 года - 81 человек). Показатель первичного выхода на инвалидность среди всего населения уменьшился на 5,9% и составил 19,2 на 10 тыс. населения (1 полугодие 2012 года – 20,4), среднеобластной показатель –21,4 .

В структуре первичного выхода на  инвалидность всего населения ведущие места занимают:

 • 1-ое место – злокачественные новообразования  - 24,9 % (1 полугодие 2012 года – 20,9%);
 • 2-ое место – болезни органов кровообращения – 15,1 % (1 полугодие 2012 года –  27,1 %);
 • 3-е место – костно-мышечной системы– 15,0 %  (1 полугодие 2012 года – 9,8 %).

Первично признано инвалидами среди населения трудоспособного возраста 79 человек (1 полугодие 2012 года – 74). Показатель первичного выхода на инвалидность среди населения трудоспособного возраста увеличился  на 7,7 % и составил 29,3 на 10 тыс. населения  (1 полугодие 2012 года – 27,2), среднеобластной показатель –26,2 .

На диспансерном учете в ЛПУ находится 1286 ветеран войны, из них пролечено амбулаторно 1286 человек (1 полугодие 2012 года -1540), в стационарных условиях -168 (1 - полугодие 2012года - 247); оздоровлено в санаторно-курортных условиях -  4  человек (1 - полугодие 2012 года - 3).

Расходы на стационарное лечение одного ветерана войны из расчета на                          1 койко-день составили 37,5 грн., в том числе на медикаменты – 17,5 грн.;  на питание 19,8 грн. (1 полугодие 2012 года -37,5 грн., в том числе на медикаменты – 17,5 грн.; на питание –19,8 грн.).

На учете в лечебно-профилактических учреждениях находится 305 пострадавших в результате ликвидации последствий аварии на ЧАЭС, из них пролечено: в стационарных условиях 16 человек, амбулаторно – 200 человек, а санаторно-курортно оздоровлено – 0.

Расходы на стационарное лечение одного пострадавшего в результате ликвидации последствий аварии на ЧАЭС из расчета на 1 койко-день  составили- 15,0 грн., в т.ч. на медикаменты – 0 грн., на питание – 15,0 грн. (1 полугодие 2012 года -  из расчета на 1 койко-день расходы составили  18,9 грн., в т.ч. на медикаменты – 8,40 грн., на питание –10,50 грн.).

План комплектования резерва доноров крови выполнен на 35,4 %,  среднеобластной показатель –

За  1 полугодие 2013 года оступило 20 письменных обращений и

1 жалоба.

На все обращения в установленный законодательством срок были даны письменные ответы.

 

ПУТИ РЕШЕНИЯ ПРОБЛЕМНЫХ ВОПРОСОВ:

I. Для улучшения основных показателей здоровья населения района, которые имеют отрицательную динамику, необходимо:

1. Улучшить качество проводимых медицинских осмотров и укомплектовать вакантную ставку врача онколога для повышения удельного веса активно выявленных случаев онкозаболеваний при профосмотрах в общем количестве больных с впервые диагностированными злокачественными новообразованиями.

2. Вынести на рассмотрение медицинского совета вопросы :

              - О состоянии оказания онкологической помощи населению, пути снижения онкологической заболеваемости.

               - О состоянии  заболеваемости населения района сифилисом.

3. Провести заседание районного Координационного совета по вопросам противодействия туберкулезу, ВИЧ/СПИДУ.

4. Улучшить работу по выявляемости наркозависимых среди населения района.

 

 1. Для повышения качества и доступности медицинской помощи сельскому населению :

    1.Провести капитальные ремонты в СВА и ФАПАх, оснастить санитарным транспортом.

2. Перепрофилировать 22 сверхнормативных стационарных койки в койки дневного пребывания в Станично-Луганской ЦРБ.

  3. Укомплектовать 5,0 вакантных ставки врачей .

4. Выделить 2 квартиры для медицинских работников.

5. Обеспечить приоритетное финансирование  региональных программ.

  6. Довести стоимость пребывания на стационарной койке 1-го дня для инвалидов ВОВ: питание-30,0 грн., медикаменты – 40,0 грн.

 

 III. С целью улучшения материально-технической базы необходимо:

1. Закончить капитальный ремонт в Камышанской СВА (ремонт крыши и внутренних помещений) согласно проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на сумму 370,2 тыс.грн.,

     Провести текущие ремонты в  Артемовском ФП (ремонт отопительной системы и внутренний ремонт помещения) на сумму -20,3 тыс.грн., Лобачевском ФП (ремонт внутренних помещений) на сумму- 50,7 тыс.грн., Пионерском ФП  (ремонт системы водоотведения и подачи воды, ремонт помещения) на сумму- 34,4 тыс.грн.

2. Приобрести оборудование:

       - для кардиологического отделения ЦРБ – кардиомонитор на сумму- 34,0 тыс.грн., дефибриллятор на сумму – 12,0 тыс.грн.,

        - для родильного отделения ЦРБ- аппарат УЗИ-диагностики на сумму- 285,0 тыс.грн.

         - для ЛПУ района: – ЭКГ- аппаратов- 2 шт. на сумму- 28,0 тыс.грн, холодильников – 9 шт.на сумму 15,0 тыс.грн.

3. Приобрести 2 ед. санитарного автотранспорта на сумму 260,0 тыс.грн.

 

 

 

Главный врач

Станично-Луганского РТМО                                                     А.Б.Бабенко

 

 

 

Підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Станично-Луганського району за І півріччя  2013 року.

     1. Державна програма «Репродуктивне здоровя нації  до 2015 року».                                            Затверджена розпорядженням Станично-Луганської РДА  № 799 від 24.12.2007 року.  Метою є поліпшення репродуктивного здоров’я населення району,  що значно вплине на демографічну ситуацію та забезпечення  соціально-економічного розвитку району. Згідно плану фінансування програми на 2013 рік було заплановано – 60,2 тис.грн, державний бюджет складає – 18,2тис.грн,місцевий – 42,0 тис.грн. Фактично використано з місцевого бюджету 1,077 тис.грн. (придбання дезінфікуючих засобів,медикаментів,БЦЖ проти туберкульозу) з державного – 0,162 тис.грн.(придбання снід-тестів) Загальна сума складає – 1,239 тис.грн. План виконання 2%.

     2.«Комплексна районна програма забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД 2010-2013 роки »

 Затверджена розпорядженням Станично-Луганської РДА  № 36/6 від 26.02.2010 року. Метою є протидія епідемії ВІЛ/СНІДу в Станично-Луганському районі, запобігання поширенню ВІЛ-інфекції серед населення , забезпечення доступу населення до консультування та безоплатного тестування на ВІЛ-інфекцію, соціальних , юридичних послуг  та не медичного догляду. Згідно плану фінансування програми на 2013 рік передбачено -12,2 тис.грн з місцевого бюджету. Фактично використано з місцевого бюджету - 0,6 тис. грн.( молочні суміші - 0,4 тис. грн., придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників - 0,2 тис. грн.) План виконання - 4,9%.

    3.«Регіональна цільова комплексна програма розвитку системи охорони здоровя на 2011-2014 роки»

 Затверджена розпорядженням  Станично-Луганської РДА № 6/16 від 30.03.2011 року.  Метою Програми є вирішення питань профілактики і зниження рівня захворюваності, інвалідності і передчасної смертності населення, впровадження новітніх організаційно-управлінських і медичних технологій в практику роботи медичних установ району, вдосконалення системи надання первинної і вторинної медичної допомоги. Згідно плану фінансування програми на 2013 рік було заплановано-1932,22 тис.грн, 1812,22 тис.грн – місцевий бюджет, 120,00 тис.грн – обласний бюджет.Фактично не фінансувалась.

     4.«Районна програма  імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2012 - 2015 роки»

 Затверджено розпорядженням  Станично-Луганської РДА № 561 від 25.10.2011 року. З метою зміцнення здоров’я  населення та поліпшення епідемічного благополуччя шляхом зниження рівня захворюваності на інфекції,боротьба з якими проводиться засобами імунопрофілактики,а також зниження рівня смертності та інвалідності внаслідок інфекційних хвороб. Згідно плану фінансування програми на 2013 рік було заплановано з місцевого бюджету - 751,72 тис.грн. Фактично не фінансувалась.

 

     5.«Комплексна районна програма Цукровий діабет 2012-2013 роки»

 Затверджена програма розпорядженням  Станично-Луганської РДА № 662 від 02.12.2011 року. Програма розроблена з метою запобігання та зниження рівня захворюваності на цукровий діабет,його ускладнень,спричинених ними  інвалідності і смертності, збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих шляхом підвищення рівня  й забезпечення доступності медичної допомоги. Згідно плану фінансування програми на 2013 рік було заплановано-1842,90 тис.грн, державний бюджет – 769,56тис.грн, місцевий – 1073,34тис.грн.Фактично використано – 215,78 тис.грн: з державного бюджету – 211,4 тис.грн  (на закупівлю інсуліну,), з місцевого – 4,38 (забезпечення таблетованими препаратами, витратними матеріалами для визначення глюкози крові)тис.грн, загальний план виконання –  11,7% .

    6.«Районна  програма протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом  засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2015 роки»

 Затверджена розпорядженням  Станично-Луганської РДА № 672 від 07.12.2011 року. Заснована з метою запобігання та створення умов для скорочення масштабів  незаконного вживання наркотиків у районі, формування негативного ставлення до наркотиків серед молоді, вибору здорового способу життя. Згідно плану фінансування програми на 2013 рік було заплановано з місцевого бюджету - 6,24 тис.грн. Фактично не фінансувалась.

 

 

 

Станично-Луганське РТМО

93600, смт. Станиця Луганська, ул.. 5 Лінія, 39

E-mail: statotdel@list.ru; факс: (06472) 21-0-48

Головний лікар

 

Бабенко Олександр Миколайович

21-0-48

Приймальна

Коренева Ірина Серіївна

21-0-48

Заст.головного лікаря з медичної частини

Золкіна Лариса Василіна

21-0-48

Заст.головного лікаря по ЕТН

Мірошніченко Любовь Серафимівна

21-0-48

Юрисконсульт

 

Васюкова Наталія Юріївна

21-5-80

Відділ кадрів

 

Петруніна Віра Василівна

21-0-48

Головний бухгалтер

 

Бондаренко Тетяна Петрівна

31-1-03

Економіст з праці 

 

Соловьова Олена Сергіївна

22-0-99

Головна медична сестра

 

Головкова Наталія Михайлівна

21-0-48

Інженер з техніки безпеки

Костенко Наталія Олександрівна

21-0-48

Зав.господарськой службой

 

Шевчук Тетяна Володимирівна 

21-0-48

Агент з постачання

 

Воротинцева Ганна Петрівна

21-0-48

Диспетчер гаражу

 

Кононов Петро Павлович

21-0-48

Інженер

 

Кошманов Сергій Миколайович

21-0-48

Зав. складом

 

Степаненко Любов Олександрівна

21-0-48

Енергетик

 

Чудвінец Олексій Максимович

 

21-0-48

 

 

Адміністрація КЗ «Станично-Луганського ЦПМСД»

п/п

П.І.П.

Посада

Телефон

1.

Сємєнєнко

Світлана

Вікторівна

Головний лікар

21-2-92

2.

Забудкова

Світлана

Іванівна

Заст. головного лікаря з мед. обслуговування населення

21-2-92

3.

Недопьокіна

Оксана

Анатоліївна

Заст. головного лікаря з ЕТН

21-2-92

4.

Чижова

Ірина

Володимирівна

Головний бухгалтер

21-2-92

5.

Луганська

Ольга

Павлівна

Старша медсестра

21-2-92

6.

Грішина

Юлія

Олександрівна

Інспектор відділу кадрів

21-2-92

7.

Васюкова

Наталія

Юріївна

Юрисконсульт

21-5-80

8.

Коренева

Ірина

Сергіївна

Секретар

21-0-48

9.

Перепечаєнко

Юлія

Володимирівна

Зав. господарськой службой

21-2-92

 

Гаряча  лінія з надання інформації   населенню з питань реформування охорони здоров’я та консультування з питань медичного обслуговування населення: тел. 21-5-54, 21-0-48

Кабінет «Довіра»

При Станично-луганському РТМО працює кабінет «Довіра» з 8:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю. В кабінеті працюють лікар інфекціоніст Мосьпан Людмила Петрівна, яка надає  медичну допомогу та консультації усім  бажаючим, щодо ВІЛ/СНІДу та психолог Афанасьєва Ліна Олексіївна – проводить добровільне консультування та тестування на ВІЛ, по телефону: 095-411-53-50

Інформація
Про хід виконання Регіональної цільової комплексної програми розвитку системи охорони здоровя
Станично-Луганського району на 2011- 2014 роки.
          Регіональна цільова комплексна програма розвитку системи охорони здоров’я Станично-Луганського району на 2011- 2014 роки  розроблена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров я населення» №208 від 17.02.2010 року та згідно рішення  другої сесії Луганської обласної ради шостого скликання «Про затвердження Регіональної цільової комплексної програми розвитку системи охорони здоров я Луганської області на 2011-2014 роки» №2/9 від 30.12.2010 року.
          Відповідна Регіональна цільова комплексна програма розвитку системи охорони здоров’я Станично-Луганського району на 2011-2014 роки затверджена рішенням голови  Станично-Луганської районної ради шостого скликання  №6/16 від 30.03.2011 з загальним обсягом фінансування -11519,09 тис.грн., в т.ч. з районного бюджету-10811,09 тис.грн..
         Згідно плану фінансування цієї програми на 2011 рік було заплановано витратити 1584,82 тис.грн., фактично – 94,36 тис.грн.: державний бюджет-36,76 тис.грн., позабюджетні кошти- 57,6 тис.грн. План виконання складає -6%.
         Програма введена в дію і спрямована на профілактику та зниження рівня захворюваності,інвалідності та передчасної смертності населення, впровадження новітніх організаційно-управлінських і медичних технологій в практику роботи медичних установ району, вдосконалення системи надання первинної і вторинної медичної допомоги.
         З 01.01.2011 року створений єдиний медичний простір на базі Станично-Луганського РТМО, як районного комунального закладу. З 30.03.2011 року створені відокремлені структурні підрозділи Станично-Луганського РТМО (філії), прийнятий новий Статут Станично-Луганського РТМО, в зв’язку з чим чисельність ЛПЗ у районі скоротилась з 35-ти до 12-ти, з них Станично-Луганська ЦРЛ та 11 філій. В ЛПЗ первинного рівня надання медико-санітарної допомоги, як структурні підрозділи, увійшли: Красноталівська сільська дільнична лікарня, 5 СЛА, 4 СЛА ЗП СМ, 1 дільниця ЗП СМ у складі Станично-Луганської ЦРЛ, 8 ФАПів та 15 ФП. Фінансування єдине по КФК 080102 «Теріторіальне медичне об’єднання».
         Знаходиться в розробці документація для розгляду на сесії Станично-Луганської районної ради щодо розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги населенню району. Згідно напрямків діяльності програми на 2012 рік заплановано відкриття в Широківській СЛА пункту швидкої медичної допомоги для забезпечення 30-ти хвилинної доступності до невідкладної допомоги, за умови відповідного фінансування. Медичні працівники протягом 2011 року згідно програми житлом не забезпечувались. Оснащення медичним автотранспортом не проводилось у зв’язку з недостатнім фінансуванням.
         Населення  району складає -50041, дітей від 0-14 років - 6462, від 0 до 1 року- 493, підлітків 15-17 років – 1433. Інвалідів ВВВ- 101, УБД-98, осіб, які приравнені за пільгами, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС-228, одиноких-129, пенсіонерів- 14513.
         Демографічна ситуація за 2011 рік має наступний вигляд:
                                          2010 рік                                               2011 рік
 Показники            інтенсивний    абс.число               інтенсивний        абс.число                  
                                  показник                                          показник
 
1.Народжуваність         10,6          505                              9,54                    493
2.Смертність                  18,5          937                             18,51                   926
3.Малюкова смертність 6,51           3                               16,3                     8
4.Природний приріст      8,1             -                               -8,97                      -
           Загальна захворюваність складає 121558,33 на 100 тис.населення, при середньо обласному показнику- 157419,25. Первинна захворюваність за 12 місяців 2011 р.- 39773,39 , середньообласний показник складає-58786,30.
           Захворюваність на деструктивні форми туберкульозу знизилась на 19,2 % та складає 50,0 на 100 тис.населення (2010 рік- 61,9 % при середньообласному показнику -30,0). Виявлення хворих на туберкульоз при проведенні профілактичних оглядів покращилась та складає 39,1% (2010-34,8%). Захворюваність на злоякісні новоутворення знизилась на 7,2 % та складає 329,7 на 100 тис. населення (2010 рік- 307,4 при середньо обласному-311,8). Загальна захворюваність на хвороби системи кровообігу знизилась на 7,5 % та складає 55196,7 на 100 тис. дорослого населення (2010 рік-59674,6) . Первинна захворюваність на наркоманію та алкоголізм також має тенденцію до зниження відповідно на 19,8% та 21,1%. Флюорографічне обстеження населення на туберкульоз зросло на 4,8 % та складає -550,59 на 1000 мешканців. Добровільне тестування на ВІЛ-інфекцію збільшилось на 8,2 % та складає 1,623%( 2010-1,5 при середньо обласному-3,780).У серпні 2011 року кабінет «Довіри» повністю укомплектовано належними штатами. План комплектування донорів резерва крові виконано на 85,7% при середньообласному-100,6%.
      Фінансування системи охорони здоров’я за 2011 рік складає:
план- 23231,97 тис.грн, фактично- 23004,78 тис.грн., виконання плану – 99,02%. На придбання медикаментів витрачено з районного бюджету- 306,54 тис.грн., на харчування хворих- 92,99 тис.грн.
       Протягом 2011 року скорочено 35 понаднормових ліжок : у ЦРЛ- 10 терапевтичних, 5 гінекологічних, 5 хірургічних, у Петрівській лікарні- 10 терапевтичних, у Красно-Талівській СДЛ – 5 ліжок перепрофільовано у ліжка денного перебування.
       Ліжковий фонд району на 10.02.2012р. складає 290 ліжок, показник забезпеченості ліжками на 10 тис.населення складає -58,0, при рекомендованому- 48,6. Ліжковий фонд району складає:
-         у Станично-Луганській ЦРЛ- 205 ліжок, з них- терапевтичних-30, кардіологічних-10, хірургічних-40, травматологічних-25, пологових-20, гінекологічних-20, дитячих-25, неврологічних-35.
-         у філії «Петрівська лікарня Станично-Луганського РТМО» - 80 ліжок, з них терапевтичних-20, інфекційних-20, хірургічних-5, травматологічних-5, неврологічних-10, гінекологічних-10, дитячих-10.
-         у філії «Красноталівська СДЛ Станично-Луганського РТМО»- 5 ліжок терапевтичного профілю (зменшено на 5 ліжок у 2011 році)
       Протягом 2012-2014 років необхідно зменшити показник ліжкового фонду району до 245 ліжок для досягнення рекомендованого.
      З 02.02.2012 в Станично-Луганській ЦРЛ створений єдиний акушерсько-гінекологічний стаціонар на 40 ліжок (20-пологових, 20-гінекологічних), що дало можливість зменшити на 5 кількість гінекологічних ліжок.
      З метою надання консультативно-діагностичної допомоги населенню району сформовані та здійснювали виїзди лікарські бригади та представники адміністрації ЛПЗ. За 2011 рік було проведено 21 виїзд та надано консультації 952 особам. Консультативну допомогу надавали лікарі-спеціалісти: хірург, гінеколог, терапевт, кардіолог, невропатолог, педіатр, заступник головного лікаря з ЕВН.
       Залучено позабюджетних коштів 602,06 тис. грн., що складає 12,04 грн. на 1 мешканця (2010 г. – 590,14 тис. грн. або 11,78 грн. на 1 мешканця).
       Придбано медичного обладнання  19 од. на загальну  суму 72,559 тис. грн. з місцевого бюджету:
- для Плотинського ФАП (випромінювач бактерицидний- 6 од. на суму 2,1тис. грн., стерилізатор - 3 шт. на суму – 11,4 тис. грн., апарат «Радіус- 01 інтер СМ» - 1 од. на суму – 13,2 тис.грн., крісло гінекологічне – 1 од.на суму 5,0 тис. грн., шафа  медична – 2,2 тис. грн.,кушетка оглядова -1од. на суму- 1,03 тис. грн.,холодильник «Атлант»- 1 од.- 4,0 тис.грн., комплект меблів- 2 од.- 6,3 тис. грн.)
     - для Петрівської лікарні (центрифуга 1 од.- 23,5 тис. грн.)
     - для ЦРЛ (бормашина «Марафон» 1 од.- 1,9 тис. грн., холодильник 1 од.- 2,04 тис. грн.)
       Згідно рішення сесії обласної ради шостого скликання  № 6/49 від 31.08.2011 р., та сесії Станично-Луганської  районної  ради  було передано в ЦРЛ:
       З Перевальської  обласної лікарні:
- центрифуга «MEDICAPE» МХ-200 – 10 од.- 7,5 тис. грн
       З обласного центру переливання крові:
- центрифуга лабораторна гемокритна СМ-70 – 7,95 тис.грн.,
   - автомобиль ГАЗ-31105-101- 60,721 тис.грн
      З КЗ «Алчевська обласна станція переливання крові»:
   - аналізатор біохімічний RТ-1904 – 46,2 тис.грн.
        За позабюджетні кошти  отримано  велотранспорт «Україна» - 75 од. на суму 57,6 тис.грн. для медичних робітників, які надають медико-санітарну допомогу.
1.     Для проведення  капітального ремонту у філії «Петрівська лікарня Станично-Луганського РТМО»- виділено 290,0  тис.грн. за рахунок  трансфертів сільських рад (проведено  ремонт инфекційного відділення та заміна проводки системи електропостачання, частковий ремонт опалювальної  системи у прачечной.).
2.     Проведені поточні ремонти у ЦРЛ на суму 30,9 тис. грн. з місцевого бюджету  (ревізія каналізаційних систем, ремонт пологового відділення,  кабінету бухгалтерії, стоматологічного кабінету та кабінету гастроскопії).
4. У філії «Камишненська СЛА Станично-Луганського РТМО»,- проведен ремонт электропроводки, підведено водопостачання. Проведен ремонт опалювальной системи на суму 140 грн.
5. У філії «Валуйська СЛА ЗПСМ Станично-Луганського РТМО» –   проведено ремонт стоматологічного кабінету за рахунок позабюджетних коштів.
6. У Артемівському ФАП проведено  ремонт даху на суму 140 грн. Придбано водяний лічильник на суму 100 грн.
        Реалізація цієї програми приведе к зниженню рівня смертності від інфарктів та інсультів на 15-17 %, від онкологічних захворювань-на 12-15%, від травм та отруєнь- на 12-15%, зниження малюкової смертності на 17-20%, створенню умов для надання якісної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, забезпечення медичних закладів медичними працівниками у 100%.
 
 
Головний лікар
Станично-Луганського РТМО                                                      О.Б.Бабенко

 

||
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА