Сьогодні: вівторок, 20 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 969
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАГромадська рада11 лютого 2013, 15:41

Обрано новий склад громадської ради

11 лютого 2013, 15:41

Обрано новий склад громадської ради

08 лютого 2013 року в залі засідань райдержадміністрації  відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради  при Станично-Луганській райдержадміністрації. В заході також прийняв участь голова райдержадміністрації Г.І. Черноусов, заступники голови райдержадміністрації, представники районних засобів масової інформації.

 Відкрив засідання голова ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів О.М. Левенець. Він проінформував присутніх, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» у грудні минулого року було створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів. Станом на 28 січня 2013 року до ініціативної групи надійшло 12 заяв від інститутів громадянського суспільства. На початок установчих зборів зареєструвались 12 делегатів від інститутів громадянського суспільства, з яких 3 делегували своїх довірених осіб. Після дотримання процедурних питань Левенець О.М. звітував про діяльність Громадської ради у 2011-2012 роках та проінформував присутніх про роботу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Громадську раду обрано в складі 12 осіб: Атанов Григорій Павлович –  голова Станично-Луганської районної громадської організації ветеранів України; Волков Іван Петрович - голова Станично-Луганської районної громадської організації «Союз Чорнобиль»; Гераськов Василь Миколайович – голова Станично-Луганської правозахисної громадської організації «Зоря»;

Городовіченко Володимир Анатолійович – голова Станично-Луганської районної громадської організації «Станично-Луганська районна федерація футболу»; Левенець Олександр Миколайович -  голова Станично-Луганської районної громадської організації «Товариство інвалідів Станично-Луганського району»; Соколова Лідія Сергіївна –голова Станично-Луганської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів); Клецько Євген Володимирович -  голова Станично-Луганської районної громадської організації «Фонд сприяння правоохоронним органам в боротьбі зі злочинністю»; Калінін Олександр Володимирович – голова Станично-Луганської районної громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України; Кочкін Максим Миколайович – голова Станично-Луганської районної громадської організації «Союз молоді регіонів України»; Пономарьова Олена Миколаївна – редактор комунальної установи «Станично-Луганська районна редакція радіомовлення»; Філіппов Микола Олександрович – голова Станично-Луганської районної громадської організації «Комітет виборців України»; Ястребов Анатолій Васильович -  голова Станично-Луганської районної громадської організації «Станично-Луганський юрт Донських козаків».

            Наприкінці заходу голова райдержадміністрації Г.І. Черноусов проінформував учасників установчих зборів про позитивні зрушення в соціально-економічному розвитку району за останні 2 роки, ознайомив з основними напрямками та пріоритетами державної політики. Голова райдержадміністрації висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з новим складом Громадської ради, підґрунтям для якої можуть стати досвід членів ради, розширення спектру взаємодії між органами виконавчої влади району та інститутами громадянського суспільства.

Всього в заході прийняло участь 18 осіб.
12 листопада 2013, 15:28
Відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації
12 листопада 2013 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. На порядку денному питання обговорення проекту Районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Станично-Луганському районі на 2014-2015 роки.

докладніше »06 серпня 2013, 17:30
Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації
06 серпня 2013 року 0 10:00 в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Станично-Луганській райдержадміністрації з питання «Про стан роботи зів зверненнями громадян в органах виконавчої влади району» за участю першого заступника голови райдержадміністрації М.Л. Болгова. В привітальному слові до учасників засідання він наголосив, що робота зі зверненнями громадян завжди була одним з пріоритетним напрямком діяльності райдержадміністрації, особливо в теперішній час, коли йде реформування усіх галузей економіки. Вів засідання голова Громадської ради О.М. Левенець. Після ознайомлення учасників засідання з інформацією про роботу райдержадміністрації зі зверненнями громадян за 6 місяців 2013 року, О.М. Левенець проінформував присутніх про підсумки проведеного членами Громадської ради моніторингу стану роботи зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади та територіальних органах центральних органів виконавчої влади, які розташовані в райцентрі.

докладніше »02 серпня 2013, 15:36
До відома інститутів громадянського суспільства району!
06 серпня 2013 року о 10:00 в залі засідань райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Г.І. Черноусова відбудеться чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На порядку денному питання щодо стану роботи зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади району.

докладніше »04 липня 2013, 09:13
Відбулося засідання Громадської ради при Станично-Луганській райдержадміністрації
05 червня 2013 року о 10:00 в приміщенні районної ради ветеранів відбулося засідання Громадської ради при  Станично-Луганській райдержадміністрації. В засіданні Громадської ради прийняв участь заступник голови райдержадміністрації Ю.О. Золкін. На порядку денному питання: обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади (далі - Концепція); організація перевірки дотримання Закону України «Про звернення громадян» безпосередньо в організаціях, що надають послуги населенню.

докладніше »18 березня 2013, 16:54
Працює Громадська рада
18 березня 2013 року в райдержадміністрації відбулося засідання комісії громадської ради при Станично-Луганській райдержадміністрації з соціальних питань. На порядку денному підготовка питання до розгляду на черговому засіданні громадської ради. За інформацією голови громадської ради О.М. Левенця в квітні 2013 року громадською радою при Станично-Луганській райдержадміністрації заплановано розгляд питання про дотримання законодавства України щодо звернення громадян на підприємствах, в організаціях та установах району. Зокрема, в ході підготовки питання членами громадської ради буде перевірено фактичне дотримання підприємствами, організаціями, установами району Закону України «Про звернення громадян». Заплановано провести моніторинг громадської думки з цього питання, «круглий стіл» з представниками громади районного центру та керівниками організацій та установ, які надають певні послуги населенню. Направлено листи керівниками установ та організацій про надання громадській раді інформації про дотримання законодавства про звернення громадян.

докладніше »11 лютого 2013, 15:41
Обрано новий склад громадської ради
08 лютого 2013 року в залі засідань райдержадміністрації  відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради  при Станично-Луганській райдержадміністрації. В заході також прийняв участь голова райдержадміністрації Г.І. Черноусов, заступники голови райдержадміністрації, представники районних засобів масової інформації.  Відкрив засідання голова ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів О.М. Левенець. Він проінформував присутніх, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» у грудні минулого року було створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів. Станом на 28 січня 2013 року до ініціативної групи надійшло 12 заяв від інститутів громадянського суспільства. На початок установчих зборів зареєструвались 12 делегатів від інститутів громадянського суспільства, з яких 3 делегували своїх довірених осіб. Після дотримання процедурних питань Левенець О.М. звітував про діяльність Громадської ради у 2011-2012 роках та проінформував присутніх про роботу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

докладніше »06 серпня 2012, 13:25
ПРОТОКОЛ № 2 засідання громадської ради при Станично-Луганській районній державній адміністрації
    Дата та час проведення: 06.08.2011 9:00 Місце проведення: смт. Станиця Луганська, зал засідань РДА   У засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Ю.О. Золкін, 8 членів громадської ради, представники районних ЗМІ. Веде засідання: голова громадської ради О.М. Левенець.   Порядок денний: Обговорення питання щодо внесення змін в Закон України «Про громадянські об’єднання». Заступник голови райдержадміністрації Ю.О. Золкін у своєму виступі підкреслив, що необхідність прийняття нового Закону була зумовлена рекомендацією Парламентської Асамблеї Ради Європи, що викладена у підпункті 7.5.1 Резолюції ПАРЄ 1755 (2010) «Функціонування демократичних інституцій в Україні», відповідно до якого ПАРЄ зверталась із проханням прискорити ухвалення нового закону про громадські організації в Україні для усунення недоліків існуючого законодавства про недержавні організації. 19 квітня 2012 року набрав чинності Закон України «Про громадські об’єднання», прийнятий Верховною Радою України 22 березня 2012 року, який поширюється на відносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення діяльності громадських об’єднань в Україні. Також нагадав, що цей Закон вводиться в дію з 1 січня 2013 року, з цього ж дня втрачає чинність Закон України «Про об’єднання громадян» № 2460-XII від 16.06.1992р.          Голова громадської ради Левенець О.М. ознайомив присутніх з текстом документу. Він відзначив, що проект містить різні підходи до врегулювання діяльності державних і комунальних господарських об’єднань та господарських об’єднань, створених суб’єктами господарювання, заснованими на приватній власності. Проектом передбачається можливість утворення так званих "змішаних" господарських об’єднань – тих, що утворені за участю державних суб’єктів господарювання та суб’єктів господарювання інших форм власності. Також проектом передбачається змінити існуючий статус таких структур з об’єднань підприємств, до яких можуть входити лише юридичні особи, що здійснюють виробничу діяльність, на господарське об’єднання, яке може об’єднувати суб’єктів господарювання будь-якої організаційно-правової форми. Окрема увага в проекті приділяється визначенню правового статусу державного господарського об’єднання. Це обумовлене тим, що на сьогодні такі об’єднання створюються переважно у стратегічно важливих для економіки та держави в цілому галузях і потребують детального та чіткого регулювання повноважень органів влади, що здійснюють від імені власника-держави контроль за їх діяльність, з одночасним забезпеченням свободи господарської діяльності державних підприємств, установ і організацій, що входитимуть до їх складу.

докладніше »
||

Архів по роках:

20122013
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА