Сьогодні: вівторок, 20 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 969
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАЕкономіка
Інвестиції

Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації повідомляє, що набрав чинності Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)».
COSME (Competitiveness of Small and Medium-sized Enterprises) - європейська програма підтримки малого та середнього підприємництва (далі - МСП) - це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі.
Серед цих програм, наприклад: Європейська мережа підприємств EEN, Еразмус для молодих підприємців, Інтернаціоналізація кластерів МСП, Розвиток туризму, Полегшення доступу до державних закупівель та багато інших.
Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:
- полегшення виходу на зовнішні ринки;
- поліпшення умов для конкурентоспроможності;
- формування культури ведення бізнесу.
У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.
COSME полегшує підприємствам вихід на зовнішні ринки. Українські бізнесмени зможуть отримати фахові консультації та аналітику, супроводження експортно-імпортної діяльності та розширення торговельно-економічних зв’язків. Освітня частина програми включає обмін досвідом, зокрема, із залученням коштів у рамках програми «Еразмус для підприємців», різноманітні секторальні конференції, тренінги, семінари, програми з обміну, стажування.
Нині в рамках COSME в Україні вже розгортається робота Європейської мережі підприємств (Europe Enterprise Network, EEN). Вона є віртуальним торговельним майданчиком для стимулювання міжнародної співпраці та інноваційного розвитку малого та середнього сектору, а також для стимулювання трансферу технологій від наукових організацій до бізнесу. EEN- Ukraine має опікуватися пошуком для МСП нових клієнтів, постачальників, партнерів, інвесторів, виробників чи дистриб’юторів, надавати консультації щодо участі в фінансованих ЄС програмах, проводити інформаційні дні та тренінги, міжнародні ярмарки та виставки.
Більше про програму COSME можна дізнатися на веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/Detail… b90e-ffl76ab2a27d8&title=ProgramiPidtrimkiPidprimtsiv та на веб-сторінці Європейського виконавчого агентства з МСП 
(Executive agency for SMEs - EASME) https ://ec. europa. eu/easme/en/cosme

Начальник управління
економічного розвитку і торгівлі
райдержадміністрації І.М.СТЕПАНЕНКО

З метою активізації роботи з залучення інвестиційних коштів та розробки нових інвестиційних проектів, спрямованих на залучення грантових коштів, які сприяють покращення соціально–економічного становища регіону шляхом співпраці з міжнародними організаціями, надаємо для ознайомлення  та  подальшого використання в роботі перелік актуальних грантових програм та конкурсів.  

http://old.stn.loga.gov.ua/netcat_files/userfiles/286/2017/Грант_опис.doc

Гранти від проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Проект USAID «Агросільрозвиток» починає програму грантів для розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП і с/г обслуговуючих кооперативів.

Дедлайн - 20 лютого 2017 р.

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., оголошує про початок надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій згідно з Річним програмним запитом (APS) №01. Запрошуємо зацікавлені підприємства надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Гранти за цією програмою надаватимуться:

·         малим і середнім підприємствам – виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);

·         сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;

·         малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);

·         галузевим сільськогосподарським асоціаціям

 

Докладніше у додатку1 http://old.stn.loga.gov.ua/netcat_files/userfiles/286/2017/Грант_по_сельх.doc

Нарада з підготовки інвестиційних проектів

  

        01.02.2017 року в  Станично-Луганській райдержадміністрації було проведено нараду під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації С.А.Ісаєва за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних установ району.

       На нараді були розглянуті питання щодо  підготовки інвестиційних проектів для розгляду  Міжнародними організаціями та Фондами, що  працюють у  таких напрямках: як  енергоефективність, охорона навколишнього середовища,  вплив наслідків  зміни клімату,   розвиток регіонального приватного сектора, для отримання кредитних  та грантових коштів які надаються на реалізацію заходів з подолання наслідків військового конфлікту в Східній Україні і допомоги внутрішньо переміщеним громадянам,  та відновлення інфраструктури на територіях, що знаходяться під контролем України.

         Також на нараді обговорювались питання подання на конкурс інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного Фонду регіонального розвитку у 2017 -2018 роках.

 

Начальник управління                                           І.М.СТЕПАНЕНКО

27.12.2016

До уваги підприємців, підприємств та організацій пропонуємо ознайомитися із «Довідником про міжнародні організації, фонди та програми, які займаються питаннями підтримки розвитку підприємництва» та застосувати дану інформацію щодо здійснення господарської діяльності.

Гранти надаються в грошовій, матеріальній або змішаної формах для проведення різних досліджень, робіт і заходів, орієнтованих на реалізацію програм. Суб'єктами подібного фінансування, можуть виступати як бізнес структури, так і некомерційні організацій.

Основною перевагою гранту є безоплатний характер. Будь-яке фінансування, надане в його рамках, не підлягає поверненню, отже, має значні переваги перед класичним банківським кредитом.

Завантажити каталог "ГРАНТИ 2017"за посиланням:http://radastn.gov.ua/gallery/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%202017.pdf

            УВАГА, СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

          Департаментом зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності проводиться робота   по оновленню Інвестиційного паспорта області та однієї з його складових – бази анкет інвестиційних проектів суб’єктів господарювання для подальшого представлення потенційними інвесторам.

         У зв’язку із зазначенним та для більш детального висвітлення інвестиційних можливостей району в рамках презентаційних заходів представникам зарубіжних та ділових кіл пропонуємо заповнити анкету у разі наявності інвестиційного проекту, та надати управлінню економічного розвитку і торгівлі  до 08.07.2016року для подальшого представлення інвесторам.

 

Додаток до листа

24.06.20168/20-01/448

Анкета інвестиційного проекту

 

1.

Назва проекту

 

2.

Назва ініціатора/власника проекту

 

 

Вид діяльності за проектом згідно з КВЕД 2010

 

 

Місто/область реалізації проекту

 

 

Контактна особа (керівник/координатор),

Посада

Моб. Телефон

Електронна пошта

 

3.

Короткий опис проекту (мета, завдання)

 

 

Основні характеристики проекту:

 

 

- особливості технічних рішень проекту

 

 

- вплив на навколишнє середовище

 

 

- стислий опис продукції або послуги

 

 

- обґрунтування очікуваного обсягу попиту

 

 

- заходи із забезпечення очікуваних обсягів реалізації

 

4.

Економічні  показники  інвестиційного  проекту  в  іноземній  валюті (в дол.США):

 

 

- вартість (загальний обсяг інвестицій)

 

 

- очікуваний річний дохід в:

 

 

- рентабельність інвестиційного проекту

 

 

- термін окупності

 

5.

Строки та етапи реалізації (графік)

 

6.

Загальний обсяг інвестицій, в т.ч.

Рік інвестування

 

 

 

 

Власні кошти :

тис. дол. США

 

 

 

 

Потреба в інвестиційних коштах:

тис. дол. США

 

 

 

 

7.

Поточний  стан (у т.ч. наявність  земельної  ділянки, можливість  проведення  або  наявність  інженерних  та  інших  комунікацій, транспортної  інфраструктури, забезпеченість  локальними  трудовими  ресурсами  відповідної  кваліфікації, наявність  проектної  документації  будівництва, дозволів, ліцензій, виконані  роботи)

 

8.

Опис суб’єкта господарювання (основна продукція (послуги) підприємства, кількість працюючих)

 

8.

Поточний  фінансовий  стан  ініціатора  проекту  за  останній  повний  рік (річний  дохід, обсяг  статутного  капіталу, обсяг  наявних  довгострокових  зобов'язань)

 

9.

Пропозиції  до  інвесторів  щодо  співробітництва (можливі  форми, умови/моделі  співробітництва;  пріоритетні  країни  походження  інвесторів)

 

10.

Особа, що  підготувала  резюме,  її  контакти

 

 

 

Форма для заповнення інвестиційної пропозиції (проекту, проектної ідеї)

Назва проекту (проектної-пропозиції, бізнес-ідеї тощо)

Визначення

  • Інвестиційний проект;
  • Інвестиційна проектна пропозиція;
  • Бізнес ідея

    тощо

Галузь економіки

 

 Промисловість

 Будівництво

 Сільське господарство

 Лісове господарство

 Транспорт

 Торгівля

 Готельний і ресторанний бізнес

 Фінансова діяльність

 Операції з нерухомістю

 Державне управління

 Освіта

 Охорона здоров'я

 Соціальна допомога

 Наука

 Культура

 Мистецтво

 

Назва організації

 

Код ЄДРПОУ

 

Контактні  дані  організації

Країна

 

Регіон

 

Адреса

 

Телефон

 

Email

 

Веб-сайт

 

Форма власності

 

Доля держави в статутному фонді, %

 

Керівник організації

Посада

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Телефон

 

Контактна особа

Посада

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Телефон

 

Email

 

Коротка характеристика організації

Основний вид діяльності

S-Надання інших видів послуг

 

 

Статутний капітал компанії, тис. USD

 

Чисельність працюючих

 

Річний товарообіг підприємства, тис. USD

 

Статутний капітал компанії, тис. UAH

 

Річний товарообіг підприємства, тис. UAH

 

Характеристика  інвестиційного проекту

Опис інвестиційного проекту

 

Мета та завдання інвестиційної пропозиції

 

Рівень готовності

 

Додаткова інформація

 

Загальна вартість проекту, тис. USD

 

Власні кошти, тис. USD

 

Потреба в інвестиційних коштах, тис. USD

 

Загальна вартість проекту, тис. UAH

 

Власні кошти, тис. UAH

 

Потреба в інвестиційних коштах, тис. UAH

 

Бажаний спосіб участі потенційного інвестора в проекті

 

Термін окупності, років

 

Рентабельність,%

 

Економічна ефективність

 

Соціальна ефективність

 

 

Торгово-промисловою палатою України розроблено нову інтерактивну платформу «Електронна база інвестиційних проектів»       

Торгово-промисловою палатою України розроблено нову інтерактивну платформу «Електронна база інвестиційних проектів», яка покликана допомогти  українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів.

 Управління економічного розвитку і торгівлі рекомендує  ознайомиться з електронною базою інвестиційних проектів та використовувати її у роботі.

Електронна база розміщена в мережі Інтернет у постійному доступі для всіх користувачів за наступним посиланням:  http://invest.ucci.org.ua.

У разі зацікавленості у розміщенні на Електронної базі інвестиційних проектів необхідно зареєструватися самостійно або надати заповнену форму

 анкети, що додається Департаменту у паперовому  та електронному вигляді

(vistur@ukr.net)

         Зауважуємо що розміщати інформацію мають право всі зареєстровані на зазначеній платформі організації усіх форм власності.

                          

Начальник відділу

в.о. начальнику управління

економічного розвитку і торгівлі                                         Мінченкова Н. Л.

 

«Інвестиції"

З 2015 року діє в співробітництві з Станично Луганською районною державною адміністрацією Міжнародна організація «Mercy Corps». Метою діяльності благодійної організації є реалізація програми допомоги  підприємцям, переселенцям, мешканцям прифронтових населених пунктів та сім’ям, що приймають переселенців в Луганській області з весни 2015 року.

В рамках цієї програми у 2016 році в районі Міжнародною організацією «Mercy Corps» було проведено 2 бізнес –тренінги з підприємцями, що постраждали внаслідок бойових дій, та громадянами району з програми самозайнятості населення. За результатами навчань слухачами тренінгів були розроблені бізнес-плани ідей малого бізнесу. За результатами оцінювання та відбору  бізнес -планів експертною комісією -«Mercy Corps» в районі було надано 29 грантів кожен на 500$ та планується надати у червні ще 16 грантів.

Перелік актуальних грантових програм та конкурсів.

 

З метою активізації роботи залучення інвестиційних коштів та розробки нових інвестиційних проектів, спрямованих на залучення грантових коштів до Луганської області і, як наслідок,

покращення соціально–економічного становища регіону шляхом співпраці з міжнародними організаціями, метою яких є надання підтримки регіонам України, надаємо для ознайомлення 

та  подальшого використання в роботі перелік актуальних грантових програм та конкурсів

 

Додаток: перелік актуальних грантових програм та конкурсів.

 

 

Перелік відкритих конкурсів з кінцевими термінами подання аплікаційних заявок
Оголошений конкурс ОСНОВНІ ПРІОРІТЕТИ Терміни подання заявок Додаткова інформація про конкурс Контакти Назва донорської програми/організації Напрямки співпраці донора/організації
1 МАЛІ ГРАНТИ  КУЛЬТУРА, НАУКА І ДОСЛІДЖЕННЯ, МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ, ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО, РОЗВИТОК ТУРИЗМУ 1 березня 1 червня 1 вересня 1 грудня щорічно Термін проекту до 6 місяців, Бюджет максимально складає                 € 6000.                                        Неурядові організації, організації громадянського суспільства, муніципалітети та місцеві органи влади, школи та університети, а також приватні компанії або окремі громадяни мають право на отримання грантової підтримки, за умови, що проекти пов'язані з регіоном V4 і подальшим розвитком співробітництва між партнерами по проекту, що базуються в регіоні http://visegradfund.org/ Міжнародний Вишеградський фонд  Культура, наука і дослідження, освіта, молодіжні обміни, транскордонне співробітництво (двох-/тристоронні проекти) і розвиток туризму.                               За правилами, мають бути залучені партнери щонайменше, трьох країн Вишеградської групи - V4 (Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина). Фінансовий внесок Фонду не може перевищувати 80% від загальної вартості проекту, і повинен обов'язково включати внесок заявника
2 СТАНДАРТНІ ГРАНТИ КУЛЬТУРА, НАУКА І ДОСЛІДЖЕННЯ, МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ, ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО, РОЗВИТОК ТУРИЗМУ 15 березня і 15 вересня щорічно Період реалізації проекту до 12 місяців   Розмір фінансової підтримки: від  € 6000  http://visegradfund.org/ Міжнародний Вишеградський фонд  Культура, наука і дослідження, освіта, молодіжні обміни, транскордонне співробітництво (двох/тристоронні проекти) і розвиток туризму
3 СТРАТЕГІЧНІ ГРАНТИ КУЛЬТУРА, НАУКА І ДОСЛІДЖЕННЯ, МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ, ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО, РОЗВИТОК ТУРИЗМУ 15 квітня щорічно Період реалізації проекту 12-36 місяців, фінансова підтримка (близько 40000 €, в середньому на один проект), рекомендується для більш досвідчених грантоотримувачів. Суб програмою є Статегічні конференції http://visegradfund.org/ Міжнародний Вишеградський фонд  Культура, наука і дослідження, освіта, молодіжні обміни, транскордонне співробітництво (двох-/тристоронні проекти) і розвиток туризму
4 Програма Європейского культурного фонду ОСВІТА, ОБМІН ДОСВІДОМ 15 січня для проектів на травень-червень,
15 березня для проектів серпня - грудня,
15 вересня для січня-квітня
Проекти підтримки розвитку культурних проектів http://www.culturalfoundation.eu/grants/ Європейський культурний фонд Підтримка європейського культурного обміну і співробітництва між країнами Європи у сфері культури. Підтримка надається проектам, спрямованим на створення художніх і медіа робіт, а також проектам міжнародного співробітництва арт-менеджерів
5 Національний фонд підтримки демократії NED ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО, ОСВІТА, ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я, ВРЯДУВАННЯ, МОЛОДЬ ДЕМОКРАТІЯ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ 15.01.2016 (розгляд - 29.03.16);                               01.04.2016 (розгляд - 10.06.16);                                17.07.2016 (розгляд - 09.09.16) Тільки для неурядових організацій, без підтримки державних органів           http://www.ned.org/apply-for-grant/en/ Національний фонд підтримки демократії NED Громадське суспільство, культура та мистецтво, освіта, охорона здоров'я,  врядування, молодь, демократія та права людини
6 Конкурс соціальних проектів для сільських громад ОСВІТА, РОЗВИТОК ІНФРАСТРУТУРИ Два періоди подання заявок щороку:                      Перший - 1 січня - 29 лютого 2016 року;                                Другий - 1 липня - 31 серпня 2016 року Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США.                                                 Напрямки проектів: - забезпечення підтримки для освіти (підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, тренінгових програм для ферменрів та академічних програм, які доповнюють шкільні програми);                   - завбезпечення базових потреб для громад шляхом підтримки неприбуткових організацій, які допомагають у таких питаннях як безпечна їжа, санітарні умови, доступ до чистої води, безпека для суспільства, та багато інших місцевих потреб http://www.monsantofund.org/grants/international/    (http://www.monsanto.com/global/ua/ourcommitments/pages/monsanto-fund.aspx)                                                                    Щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно через форму за адресою www.monsantofund.org/about/contact/ надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою Фонд "Монсанто"  Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за такими напрямами:
- Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в сільських громадах, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.
- Забезпечення критичних потреб громад за рахунок розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб
7 Конкурс «Розвиток місцевої демократії – важлива складова реформи місцевого самоврядування» ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, ДЕМОКРАТІЯ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ 04.05.2016 Посилення спроможності членів територіальних громад міст, сіл та селищ реалізовувати передбачені законодавством України форми безпосереднього народовладдя на місцевому рівні (ОСНи, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) як важливої складової децентралізації та реформи місцевого самоврядування. Максимальний розмір гранту - 380 тис. грн. Контакти:
Програмна ініціатива “Демократична практика”
Олексій Орловський, директор програмної ініціативи, orlovsky@irf.ua
Олена Луцишина, координатор програмної ініціативи, lutsishina@irf.ua
cs@irf.ua.                                          консультацій щодо оформлення проектних заявок не надають телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до 27 квітня 2016 р. на електронні адреси cs@irf.ua та orlovsky@irf.ua.
Міжнародний Фонд Відродження Програмна ініціатива “Демократична практика”. Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення та благодійні фонди.                        Пріоритети конкурсу:
Проектна пропозиція має передбачати підтримку діяльності регіональних/місцевих Ресурсних центрів із питань розвитку місцевої демократії.
8 Конкурс на розробку Дорожніх карт (ДК) розвитку малого та середнього підприємництва ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, ДЕМОКРАТІЯ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ 30 квітня 2016 Широке залучення представників громадянського суспільства до розробки Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва на рівні територіальних громад/об’єднань територіальних громад. У даному конкретному конкурсі організатори під дорожньою картою мають на увазі опис послідовних кроків (заходів), розроблених за участі та з урахуванням інтересів всіх зацікавлених сторін, реалізація яких дозволить досягти поставленої мети конкурсу, а саме  - зменшити регуляторні бар'єри та покращити бізнес середовище для МСП. Середній розмір гранту становитиме 50-80 тис. грн Ольга Красовська krasovska@ier.kiev.ua       +38 044 235 64 85            http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5206         USAID  До участі у конкурсі запрошуються територіальні громади/об’єднання територіальних громад для зменшення регуляторних бар'єрів та покращення бізнес середовища для МСП
9 Грантова програма для посилення шведсько-українського співробітництва ЕКОЛОГІЯ, ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ 14.04.2016 Для започаткування нових або для розширення існуючих партнерству Швеції, Естонії, Латвії. Литві, Польщі, Росії, Україні та Білорусі.
Проекти повинні створювати умови для довготривалих відносин між організаціями. Апліканти можуть запитувати фінансування до 500 тис. шведських крон. Головним аплікантом повинна виступати шведська організація
• The Swedish Institute (SI)
• +46 (0)8 453 78 00
• https://eng.si.se/
Шведський Інститут Початкові інвестиції 2016 будуть направлені за такими напрямками:
• екологічна стійкість екосистем регіону
• стійке зростання від підвищення добробуту
• проблеми регіону
Початкове фінансування може бути присуджена, наприклад, для проектів, метою яких є:
• Налаштувати нові мережі або розширити і зміцнити вже існуючі
• Підготувати заявку на фінансування ЄС
• Провести попереднє дослідження
10 Програма кредитування соціальних підприємств КРЕДИТУВАННЯ   Кредитування соціальних підприємств за низькими відсотковими ставками. Джерелом фінансування кредитів є програма технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю 30 млн. доларів США, виконавцем якої є Western NIS Enterprise Fund Василь Назарук
vnazaruk@wnisef.org
(+38044) 490-55-80
(+38044) 490-55-89
Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та АТ «Ощадбанк»  
11 Гранти на розвиток українсько-британського співробітництва ОСВІТА, ОБМІН ДОСВІДОМ 31.05.2016 Ми пропонуємо гранти до ?2400 для фінансування двох подорожей між британськими та українськими організаціями. Це можуть бути або дві окремі подорожі (у будь-якому напрямку) однієї людини або один візит двох осіб. З метою допомогти взяти участь у програмі Creative Europe http://www.britishcouncil.org.ua/cda British Council  
12 Конкурс для громад в рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі» ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, ДЕМОКРАТІЯ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ, СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ВОЛОНТЕРСТВО 15.05.2016 Метою конкурсу є підвищенню рівня соціальної згуртованості в громаді.
Завдання проекту:
   -  Залучити широке коло громади (місцевих жителів, ВПО, національні меншини та етнічні групи, осіб з особливими потребами) до участі у соціальних заходах спрямованих на згуртування громади та гармонічного співіснування;
   -  Розширити спектр соціальних послуг для населення громади по місцю проживання;
   -  Розвиток волонтерства та громадських ініціатив;налагодженню порозуміння між місцевими жителями та ВПО; - розвитку соціальної активності та відповідальності громадян. Максимальний розмір гранту становить до 7000 доларів США
Для участі в конкурсі необхідно завантажити заявку за посиланням: http://iom.org.ua/ua/konkurs-dlya-gromad-v-ramkah-proektu-spryyannya-stabilizaciyi-gromad-na-donbasi  , заповнити її та направити на  електронну адресу    iomkievcp@iom.int.  Представництво МОМ в Україні за підтримки Уряду Японії   В рамках проекту будуть підтримані заходи, спрямовані на:
   - заходи, які б сприяли інтеграції ВПО, національних меншин та етнічних груп, а також людей с особливими потребами;
   - започаткування нових соціальних послуг для всіх жителів громади (дитячої кімнати на об’єкті соціальної інфраструктури, інноваційних послуг на базі бібліотеки, кімнати психологічного розвантаження на базі амбулаторії та ін..);
   - започаткування волонтерських ініціатив (щомісячного прибирання місцевого парку, самостійне фарбування паркану біля школи, облаштування дитячого майданчику та ін..);
   - заходи спрямовані на адаптацію навколишнього середовища для осіб з особливими потребами;
    Інші заходи, що відповідатимуть меті чинного конкурсу
13 Конкурс для громад:
Донецької та Луганської областей в рамках проекту
"Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі"
ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, ПРАВА ЛЮДИНИ, СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ВОЛОНТЕРСТВО, ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ 15.05.2016 Мета проекту: сприяння стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі.                   Завдання проекту:
 -  Залучити широке коло членів громади (місцевих жителів, ВПО, національні меншини та етнічні групи, осіб з особливими потребами) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійного співіснування, підтримка інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад;
  -  Розширити спектр соціальних послуг для населення громади місцю за місцем проживання;
   - Розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив;
Для участі в конкурсі необхідно завантажити заявку за посиланням: http://www.iom.org.ua/en/konkurs-dlya-gromad-doneckoyi-ta-luganskoyi-oblastey  , заповнити її та направити на  електронну адресу iomkievcp@iom.int Представництво МОМ в Україні за підтримки Уряду Японії Громади, які будуть відібрано для участі в проекті, будуть залучені до наступних кроків реалізації проекту:  

І. Участь у тренінгах з розвитку громади.                                                         ІІ. Створення плану проведення соціальних заходів. Максимальний розмір гранту для підтримки заходів соціального спрямування становитиме до 10 000 доларів США (проект буде впроваджуватися у два етапи).                                                 ІІІ. Відновлення об’єкту соціальної інфраструктури. Максимальний розмір гранту на відновлення об’єкту соціальної інфраструктури становитиме 30 000 доларів США. Визначення розміру допомоги для кожного об’єкту буде визначено МОМ. Більш детальна інформація на сайті, зазначеному в розділі "Контакти"

 

 

 

 

 Впроваджена та діє нова інтерактивна платформа «Електронна база інвестиційних проектів»

Управління економічного розвитку і торгівлі повідомляє суб’єктів  підприємницької діяльності та суб’єктів господарювання що за інформацією Торгово - промислової палати України впроваджена та діє нова інтерактивна платформа «Електронна база інвестиційних проектів», яка допоможе підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів.  У свою чергу, для іноземних та українських інвесторів  «Електронна база інвестиційних проектів» є зручним  пошук цікавих та актуальних українських проектів.

 З 14-го березня 2016 року «Електронна база інвестиційних проектів»  розміщена в мережі Інтернет у постійному (вільному) доступі для всіх користувачів за наступним посиланням: http://invest.ucci.org.ua.

Новий зручний сервіс Торгово-промислової палати України сприятиме збільшенню зацікавленості серед вітчизняних та іноземних інвесторів щодо українських проектів, покращенню інвестиційного клімату нашої країни, оскільки інформація про «Електронної бази інвестиційних проектів» також буде поширена через міжнародну систему торгово-промислових палат.

 

 

Інвестиціі 

В березні 2016 року управлінням економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації було доведено до органів місцевого самоврядування та громадських організацій району інформація про застосування Довідника донорських та інвестиційних ресурсів регіонального розвитку для складання інвестиційних проектів щодо вирішення соціально-економічних проблем.

В рамках реалізації проектів, відібраних для фінансування в 2016-2017 роках за надзвичайною кредитною програмою для відновлення України за рахунок безповоротної передачі коштів позики Європейського інвестиційного банку схвалено 4 проекта :

Капітальний ремонт (санація) головного корпусу Станично-Луганського РТМО, вартість проекту 14219,78 тис.гривень.

  1.  Реконструкція котельні Петровської номерної районної лікарні за адресою: смт. Петрівка, вул. Больнічна, 2, вартість проекту 1484,14 тис. гривень.
  2. Будівництво блока із дев’яти класних кімнат комунального закладу Валуйська ЗОШ №1, с.Валуйське, Станично-Луганського район, вартість проекту 23344,474 тис.гривень.

Будівництво котельні комунального закладу Станично-Луганської ЗОШ №1 I-III ступенів за адресою: смт. Станиця-Луганська, кв. Молодіжний,19, вартість проекту 2384,813 тис.гривень.

Управління економічного розвитку і торгівлі повідомляє

За інформацією начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірини Степаненко Фонд «Монсанто» оголосив про початок чергового раунду прийому пропозицій соціальних проектів для сільських громад від громадських організацій, що триватиме до 29 лютого 2016 року.

В Україні Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грандів за такими напрямами:

- надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в сільських громадах, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

- забезпечення критичних потреб громад за рахунок розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших потреб.

Щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно через форму за адресою  www.moncantofund.org/about/contact/ надіслати опис організації та короткий опис англійською мовою. Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник організації надасть код запрошення. Усі грандові заяви та усі необхідні документи подаються он-лайн та повинні бути перекладені англійською мовою.

Мінімальний  розмір гранду, що може бути наданий -25 тис. дол. США. Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12 місяців. Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки. Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними  стандартами.

Додаткову інформацію про міжнародні гранди Фонду «Монсанто» можна отримати за адресою  www.monsantofund.org/drants/international

 

 

Урядом України та міжнародними фінансовими інституціями проводиться здійснення програм по інвестуванню та кредитуванню середнього та малого бізнесу в Україні.

Кредитні та грантові кошти надаються на реалізацію заходів з подолання наслідків військового конфлікту в Східній Україні і допомоги внутрішньо переміщеним громадянам, якнайшвидше відновлення інфраструктури на територіях, що знаходяться під контролем України.

Відповідні фінансові заходи на рівні держави реалізуються відповідно програми мікрокредитування суб'єктів малого підприємництва. Участь у даній програмі, реалізованої Українським фондом підтримки підприємництва через проведення конкурсів бізнес-планів, суб'єктів малого підприємництва, з правом отримання кредитних коштів.

Розпорядження бюджетними коштами та відповідальне виконання даної програми покладено на Державну службу України з питання регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництво), а кінцевим реалізатором виступає Український фонд підтримки підприємництва (Фонд). Всі кошти використовуються на надання фізичним та юридичним особам, які належать до суб'єктів мікро - та малого підприємництва (Господарський кодекс України, ст. 55), мікрокредитів спрямовуються на виробництво, переробку і збут продукції, придбання техніки та обладнання, оновлення використовуваних технологій, будівництво та реконструкцію наявних виробничих приміщень.

Фонд надає (на конкурсній основі) суб'єктам малого підприємництва кошти (з поверненням і сплатою відсотків за використання коштів в обсязі 1,5 облікової ставки Нацбанку, що діє на момент укладення договору), у розмірах:

- Від 50 000 до 100 000 гривень - (1 рік);

- Від 100 001 до 250 000 гривень - (до 3-х років і можливістю відстрочення на повернення основної суми до року).

Суб'єкти малого підприємництва можуть отримати мікрокредит беручи участь у проведеному конкурсною комісією в особі представників Держпідприємництва (3 представника) та Фонду (4 представника) конкурсі бізнес-планів, згідно наступних критеріїв:

- Окупність проекту;

- Рентабельність і прибуток виробництва;

- Додаткові робочі місця;

- Відповідність пріоритету в регіональній стратегії розвитку;

- Виробництво експортної продукції;

- Обсяги збільшення виробництва на одиницю залучених коштів;

- Обсяг майбутніх надходжень до бюджету.

Фонд укладає з переможцями конкурсу договір мікрокредитування, із зазначенням умов страхування майна, що надається суб'єктом малого підприємництва (застава щодо забезпечення зобов'язань повернення бюджетних коштів. Для отримання коштів суб'єктом підприємництва, Фонд подає територіальному органу державного казначейства платіжне доручення і договір про мікрокредитування. При неповерненні суб'єктами малого підприємництва бюджетних коштів (сплачені відсотки за користування), їх повернення покладається на Фонд.

Суб'єкти підприємництва, відповідно до умов договору мікрокредитування, повертають на рахунок Фонду, відкритий в територіальному органі Казначейства, бюджетні кошти, які, протягом двох робочих днів, перераховуються до державного бюджету, а також щомісяця вносять на рахунок Фонду плату за користування бюджетними коштами ( 50% перераховуються до державного бюджету, а решта використовуються Фондом на покриття витрат по обслуговуванню мікрокредитів).

Слід зазначити, що бюджетні кошти не надаються суб'єктам малого підприємництва, які:

- Визнані банкрутами;

- Щодо яких порушено справу про банкрутство;

- Проводиться санація;

- Перебувають у стадії ліквідації;

- Мають заборгованість перед бюджетами (Пенсійним фондом України);

- З виявленими фактами незаконного отримання (нецільового) використання коштів.

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва акцентувала, також, увагу на кількох банківських програмах спрямованих на підтримку середнього та малого бізнесу:

1. Програма з кредитування установ середньої капіталізації « Укрксімбанк »та Європейський інвестиційний банк). У разі здійснюється кредитування українських підприємств середнього та малого бізнесу, зайнятих у напрямках: енергоефективність, охорона навколишнього середовища, наслідками зміни клімату, розвиток регіонального приватного сектора і так далі.

фВ), спрямованої на розширення обсягу виробництва, розширення асортименту, підвищення якості, поліпшення продуктивності, створення робочих місць.

3. Програма кредитування Європейського інвестиційного банку (спільно з АТ «Ощадбанк»), спрямованої, на забезпечення фінансування вітчизняного середнього та малого бізнесу та інших проектів.

Начальник управління

економічного розвитку і торгівлі                               І.М.СТЕПАНЕНКО

 

 

 

ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА

 

Одним з пріоритетних напрямків розвитку економіки району є активізація інвестиційної діяльності. Так, в районі реалізуються заходи щодо формування позитивного інвестиційного іміджу району, налагодження співпраці з донорськими організаціями та міжнародними проектами.

 

З метою сприяння залученню й ефективному використанню вітчизняних та іноземних інвестицій, координації та підтримки проектів з отримання грантової та міжнародної технічної допомоги для забезпечення розвитку району було утворено районна координаційна рада інвесторів, координаційний комітет форуму місцевого розвитку Станично-Луганського району та районний ресурсний центр розвитку громад Станично-Луганського району.

 

Для залучення додаткових інвестиційних ресурсів в економіку і соціальну сферу району проводиться робота щодо участі у конкурсах на отримання грантової допомоги, підготовлено ряд проектних пропозицій щодо фінансування проектів спрямованих на розвиток місцевої інфраструктури.У першому кварталві 2015 року  установи та організації району  підготовлені проектні пропозиції щодо участі в конкурсі інвестеційних проектів Фонду регіонального розвитку,  пропозиції щодо участі  в отриманні нецільового  фінансового кредиту Кредитної установи  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Надані проектні пропозиції для одержання  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на відновлення, будівнтцтво, капітальний ремонт інфраструктури та пошкоджених об’єктів району.

 

В 2015 році з державного бюджету виділено субвенцію місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо відновлення (реконструкцію та будівництво) об’єктів інфраструктури району у розмірі 18074,5 тис. грн.

 

Основним джерелом фінансування залишаються власні кошти приватного капіталу. Так у першому півріччі 2015 року  на відновлення економіки та підтримку дяючих підприємств  району залучено 19 млн грн. приватного капіталу. Залучені кошти  були спрямовані  на придбання ГСМ, придбання товарів, будівельних матеріалів, мінеральних добрів.

 

 

 

«Про співпрацю з міжнародною компанією «Соломон – груп»

Міжнародна юридична компанія «Соломон - груп» за підсумками 1-го національного інтегрованого рейтингу провідних консалтингових, аудиторських та оціночних компаній, отримала найвищій рейтинг, а також зайняла друге місце серед оціночних компаній  і увійшла до п’ятірки кращих консалтингових компаній України (за даними рейтингу компанії «ЮНІПРАВЕКС» (Росія) та видання «Профіль» (Україна).

Крім цього, НБУ рекомендував зазначену компанію, як таку, що має досвід співпраці із міжнародними фінансовими інституціями (http://www.bank.gov.ua/pmu/information/ information.html).

Компанія «Соломон - груп» працює за багатьма напрямками діяльності, важливе місце займає розробка інвестпроектів (бізнес-планів), для реалізації яких може надаватися державна підтримка або ж залучатися кредити вітчизняних та іноземних банків, іноземні інвестиції та гранти (довідка додається).

Компанія пропонує допомогу  стосовно якісної підготовки проектів пропозицій до плану заходів щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку країни на період до 2020 року, (для виконання вказаного плану передбачається залучати кошти державного бюджету, кредити вітчизняних та іноземних банків, гранти ЄС, інших донорів світу).

За більш детальною інформацією звертатись до Мусієнко Михайла Костянтиновича – контактна особа з зазначених питань компанії «Соломон – груп»,  тел.: (044) 251 48 61, (068) 380 95 95 або (067) 231 37 42, електронні адреси: adviser@solomon-group.comtemtr@ua.fm.

 

ДОВІДКА Міжнародна компанія «Соломон- груп»

 

 

Начальник управління                                                           І.М. СТЕПАНЕНКО

СПРАВОЧНИК

«В ПОИСКАХ ГРАНТА»

Анкета інвестиційного проекту

QUESTIONNAIRE FOR THE INVESTMENT (CAPITAL) PROJECT

 

Дорожня карта отримання суб'єктами господарювання державної підтримки, передбаченої законодавством України, для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми заяви для участі у відборі інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки

 

ЗАЯВА для участі у відборі інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА