Сьогодні: вівторок, 20 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 969
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАРегуляторна політика
Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів
 1. Звіт про базове  відстеження результативності рішень сесії  Вільхівської сільської ради   від 01.02.2016 р.
  у форматі HTML

 2. Базове відстеження результативності проекту рішення Петрівської селищної ради Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг від 25.12.2013 р.
  у форматі MS Word

 3. Базове відстеження результативності рішення сесії Станично-Луганської селищної ради Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земель від 25.12.2013 р.
  у форматі MS Word

 4. ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Станично-Луганської   селищної ради  від  19  грудня  2013 року  №  30/4 «Про затвердження технічної документації нормативної  грошової оцінки земель населеного пункту смт Станиця Луганська, розташованого на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в  Станично-Луганській селищній раді Станично-Луганського району  Луганської області». від 19.12.2013 р.
  у форматі MS Word

 5. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території Валуйської сільської ради»  
  у форматі MS Word

 6. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення на 2013 рік вставки податку на нерухоме майно, відмінних від земельної ділянки»  ВАЛУЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА  
  у форматі MS Word

 7. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження  базової вартості 1 кв. м забудованих земель населеного пункту село  Валуйське, що розташоване на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Валуйській сільській раді Станично-Луганського району Луганської області»
  у форматі MS Word

 8. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження базової вартості 1 кв. м забудованих земель населених пунктів селище Вільхове, село Сизе, село Болотене, розташованих на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Валуйській сільській раді Станично-Луганського району Луганської області»
  у форматі MS Word

 9. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження ставок збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання послуг»
  у форматі MS Word

 10. Звіт про  відстеження результативності регуляторного акту « Про  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»
  у форматі MS Word

|| Наступна сторінка

Сторінки: 1 2

Архів по роках:
20132016
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА