Сьогодні: вівторок, 20 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 969
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАПублічна інформація
Розпорядження голови РДА

 
СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛУГАНСКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
“20” червня  2011р                                                                                                                                                                                         №344
смт Станиця Луганська
 
Про доступ до публічної інформації
 
З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI, Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» від 5 травня 2011 року № 547, постанови Кабінету Міністрів України «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» від 25 травня 2011 року № 583, розпорядження голови облдержадміністрації «Про організаційні заходи щодо забезпечення реалізації норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 5 травня 2011 року № 502:
1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18 травня 2011 року № 272 «Про організаційні заходи щодо забезпечення реалізації норм Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 
2. Затвердити:
 
2.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Станично-Луганська районна державна адміністрація (додається).
 
2.2. Перелік відомостей, що становить службову інформацію (додається).
 
2.3. Примірні форми запиту на інформацію (додаються).
 
3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату забезпечити системне і оперативне оприлюднення розпоряджень, доручень, рішень колегій, планів заходів та інших документів райдержадміністрації, які містять публічну інформацію, на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.
 
4. Начальникам управління праці та соціального захисту населення, фінансового управління, відділу освіти, культури і туризму затвердити відповідні порядки доступу до публічної інформації та визначити осіб, відповідальних за організацію у встановленому порядку доступу до публічної інформації і спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями та, у разі необхідності, затвердити переліки відомостей, що становлять службову інформацію.
 
5. Визначити особою, відповідальною за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації – керівника апарату райдержадміністрації.
 
6. Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації в районній державній адміністрації покласти на сектор контролю апарату райдержадміністрації.
 
7. Завідувачу сектору контролю апарату райдержадміністрації Роговій Н.Б. привести у відповідність до покладених функцій положення про сектор та посадові інструкції працівників сектору.
 
8. Сектору контролю апарату райдержадміністрації забезпечити обов’язкову реєстрацію документів в системі обліку документів, що містять публічну інформацію, та ведення обліку запитів на інформацію.
 
9. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації:
 
9.1. Забезпечити оприлюднення порядку доступу до публічної інформації та інших необхідних документів на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.
 
9.2. У встановленому порядку, в тому числі через друковані засоби масової інформації, довести до громадськості інформацію про права, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації» та форму запиту на інформацію.
 
9.3. Забезпечити проведення навчань і семінарів для працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації і відповідальних осіб з питань забезпечення доступу до публічної інформації.
 
10. Рекомендувати селищним, сільським головам вжити заходів щодо забезпечення доступу громадян до публічної інформації.
 
11. Головному спеціалісту - юрисконсульту апарату райдержадміністрації підготувати зміни до Регламенту Станично-Луганської райдержадміністрації з урахуванням положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року N 2939-VI.
 
12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації.
 
Голова
райдержадміністрації                                                                                                                                                     Г.І.ЧЕРНОУСОВ

||
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА