Сьогодні: вівторок, 20 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 969
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДА
Публічна інформація

Звіт про інформаційні запити, які надійшли

 до Станично-Луганської районної державної адміністрації за лютий 2017 року

з/п

Дата

надходження

запиту

Реєстраційний

номер

Адреса запитувача

Стислий зміст

Відповідальний структурний підрозділ РДА,

Який підготував відповідь

Виконання

 запиту

1

01.02.2017

22

м. Київ

1.Щодо бюджету району.

Управління фінансів

Вих. № 858

Від 06.02.17

 

2

23.02.2017

47

м. Київ

1.Щодо проектів Євросоюзу

Управління економіки.

Вих.. № 1798

Від 28.02.17

3

23.02.2017

48

м. Київ

1.Щодо видів продукції що виробляється у районі.

Управління економіки

Вих.. № 1797

Від 28.02.17

4

23.02.2017

49

м. Київ

1.Щодо переатестації міліціонерів 

Юридичний сектор

Вих.. № 1788

Від 27.02.17

5

23.02.2017

50

м. Київ

1.Щодо територіальних громад.

Управління економіки

Вих.. № 1799

Від 28.02.17

Запити розглянуто згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» та надано обґрунтовану інформацію запитувачу.

Керівник апарату

Райдержадміністрації                                                                                    О.М.ГАВРИШ

Звіт про інформаційні запити, які надійшли

 до Станично-Луганської районної державної адміністрації за січень 2017 року

 

з/п

Дата

надходження

запиту

Реєстраційний

номер

Адреса запитувача

Стислий зміст

Відповідальний структурний підрозділ РДА,

Який підготував відповідь

Виконання

 запиту

1

11.01.2017

3

Смт. Ст. Луганська

1.Щодо установки приладів обліку у квартирі.

2.Щодо підвищення штрафів.

 

Відділ ЖКГ

Вих. № 229

Від 16.01.17

 

2

25.01.2017

13

м. Луцьк

1.Щодо сільськогосподарських товаровиробників.

Юридичний сектор.

Вих.. № 638

Від 31.01.17

 

Запити розглянуто згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» та надано обґрунтовану інформацію запитувачу.

Керівник апарату

Райдержадміністрації                                                                                    О.М.ГАВРИШ

Звіт про інформаційні запити, які надійшли  до Станично-Луганської районної державної адміністрації за січень 2016року

з/п

Дата надходження

запиту

Реєстраційний номер

Адреса запитувача

Стислий зміст

Відповідальний структурний підрозділ РДА, який підготував відповідь

Виконання запиту

1

16.01.2016

1

смт. Петрівка

Щодо надання фінансового звіту про  використані кошти на капремонт Петрівської ЗОШ

№ 2 та Петрівської лікарні

Юридичний сектор

 

Вих. № 125

від 20.01.2016р.

Запит розглянуто згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» та надано обґрунтовану інформацію запитувачу.

Керівник апарату  райдержадміністрації      О.М.ГАВРИШ

 

Про автоматичне відшкодування ПДВ

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко на зустрічі з працівниками бізнесу розповів : ”Ми вдосконалюємо систему автоматичного відшкодування ПДВ. З 1 січня 2014 року підприємство, яке відповідає чітким критеріям (відповідність рівню співвідношення середньої заробітної плати працівників до мінімальної заробітної плати у кожному з попередніх 4 послідовних звітних податкових періодах (кварталах), відсутність податкового боргу, недопущення виплати заробітної плати у „конвертах”, збільшення (виникнення) податкового боргу по платниках, які декларують ПДВ до відшкодування), зможе одержати статус платника, що має позитивну податковву історію. Що це означає на практиці? Прискорення процедури відшкодування, мінімум адміністративного навантаження на підприємство. Для платників з таким статусом строки камеральної перевірки податкової звітності буде скорочено з 20 до 5 календарних днів від дня подання декларації. Позитивним сигналом для інвесторів стане також передбачене в Податковому кодексі України зниження з 2014 року ставки ПДВ до 17 %”.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Про загальнообов”язкове декларування

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко довів громадянам України позицію Міністерства щодо перспективи загальнообов”язкового декларування в Державі: „ Загальнообов”язкове декларування доходів громадян є необхідним для побудови сучасної системи оподаткування. Воно покликане збільшити доходи бюджету і є кроком до соціальної справедливості. Ми аналізуємо кращі прогресивні моделі, що відповідають викликам сьогодення, не копіюємо жодну систему, а йдемо своїм шляхом, створюючи саме ту, яка буде макстмально ефективною. Перед схваленням відповідногозаконопроекту Кабінетом Міністрів України його буде винесено на широке обговорення. За приблизними підрахунками ця ініціатива у разі реалізації торкнеться близько 30 млн. Українців.”

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Новації у справлянні податку на нерухоме майно

З 04.08.2013 р. набрав чинності Закон України від 04.07.2013 р. № 403-VII, яким внесено зміни до діючої редакції ст. 265 Податкового Кодексу України „Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”. З метою формування реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та забезпечення взяття відповідними контролюючими органами на облік таких платників податку, Законом № 403-VII встановлено, що у першому базовому податковому (звітному) періоді (2013 рік) ст. 265 Податкового кодексу для фізичних осіб застосовується з урахуванням таких особливостей:* власники об”єктів житлової нерухомості на підставі оригіналів документів про право власності на об”єкти житлової нерухомості та про житлову площу таких об”єктів можуть здійснювати звірку даних щодо таких об”єктів ддо 31.12.2013 р. (включно); * контролюючі органи у 2013 році не нараховують податок на нерухоме майно фізичним особам, і цей податок фізичними особами не сплачується. Внесено зміни до пп.265.7.5 п 265.7 ст. 265 ПКУ відносно терміну подання декларації з податку на нерухоме майно юридичними особами – з „до 1 лютого” на  „ до 20 лютого”.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

База оподаткування об”єктів нерухомості

У разі наявності у платника податку – фізичної особи більше одного об”єкта оподаткування, в тому числі різних видів (квартир, житлових будинків або квартир і житлових будинків, у тому числі їх часток), база оподаткування обчислюється виходячи із сумарної житлової площі таких об”єктів з урахуванням норм пп. 265.4.1 п. 265.4 ст. 265 Податкового кодексу.

 ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Повернення податку з бюджету

Так, помилково та/або надміру сплачені суми податку на нерухоме майно фізичними особами підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку в порядку, передбаченому Податковим кодексом. Обов”язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов”язання є подання зазначеною фізичною особою заяви про таке повернення. Право платника податку на подання заяви щодо повернення надміру сплачених коштів виникає і застосовується протягом 1095 днів від виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов”язання (п. 43.3 ст. 43 Податкового кодексу).

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Анулювання реєстрації особи як платника ПДВ

Міндоходів України повідомляє, що день анулювання реєстрації особи як платника ПДВ є останнім днем її реєстрації як платника ПДВ та останнім днем, коли такий платник має визначити податкові зобов”язання з цього податку, а отже, в день анулювання реєстрації особи як платника ПДВ вона має право виписувати податкові накладні.

 ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Адміністративна реформа. Органи доходів і зборів

Змінами, внесеними до Податкового та Митного кодексів України у зв”язку з проведенням адміністративної реформи, узгоджено положення цих кодексів зі змінами, що відбулися в системі центральних органів виконавчої влади, зокрема утворенням Міністерства доходів і зборів України. А саме: у чинну систему податкового та митного адміністрування замість податкових органів (органів державної податкової служби) та митних органів імплементовано органи доходів і зборів.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Ефективне рішення для сучасних підприємців

Тим, хто прагне відповідати вимогам часу, у нагоді стане електронний цифровий підпис (далі-ЕЦП), який є аналогом власноручного підпису в електронному вигляді. ЕЦП забезпечує цілісність документів, конфіденційність та ідентифікацію особи, яка відправила документ. Такий підпис робить електронний документ оригіналом і гарантує його достовірність. Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути надіслані адресату протягом декількох секунд. Всі учасники електронного документообігу мають рівні можливості незалежно від віддаленості один від одного. В разі виникнення питань стосовно безкоштовного отримання ЕЦП ви можете переглянути інформацію на сайті www.ckidd.gov.ua, надіслати запитання на електронну адресу inform@cskidd.gov.ua, зателефонувати до АЦСК ІДД ДПС за номером (044) 284-00-10. Генерація відкритих ключів електронного цифрового підпису проводиться оперативно та кваліфіковано у присутності суб’єкта господарювання чи пересічного громадянина.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Змінено правила сплати податку на нерухомість

Нагадуємо, що громадяни, які вже сплатили податок у поточному році можуть повернути сплачені кошти. Для цього їм потрібно звернутися із заявою до податкової інспекції (територіальних органів Міндоходів).

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

«Електронний кабінет платника податків» діє в тестовому режимі

Для великих платників розпочав свою роботу у тестовому режимі новий сервіс – «Електронний кабінет платника податків», який є кроком до онлайонвих відносин платників з працівниками органів доходів і зборів. Сьогодні Міністерство доходів і зборів активно у своїй роботі використовує новітні технології. Мета – насамперед підвищити якість обслуговування платників податків. Розробка й впровадження нових стандартів з адміністрування і надання податкового сервісу, удосконалення управлінської структури Міністерства доходів і зборів України безперечно дозволяють покращити адекватність сплати податків і зборів платниками податків у відповідності із рівнем їх економічної діяльності.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Базу оподаткування з ПДВ- змінено

Порядок визначення бази оподаткування з ПДВ в разі постачання товарів/послуг викладено в новій редакції у зв’язку із вступом в дію з 1 вересня 2013 року Закону України від 04.07.2013 № 408-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення".

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Встановлено граничну суму розрахунків готівкою

Національний банк України своєю постановою від 06.06.2013 року №210 визначив граничну суму розрахунків готівкою  для: підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня  в розмірі 10 000 грн.; фізичних осіб з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) у розмірі 150 000 грн.; фізичних осіб між собою за договорами купівлі – продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі 150 000 грн. Передбачено, що фізичні особи мають право здійснювати розрахунки на суму, яка перевищує 150 000 грн, шляхом безготівкового розрахунку. Постанова набрала чинності з 01 вересня 2013 року.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Разработан законопроект, который упорядочит расчет налогов и сборов при операциях купли-продажи недвижимости

Миндоходов разработан законопроект «О внесении изменений в статью 172 Налогового кодекса Украины относительно совершенствования порядка определения дохода от отчуждения объектов недвижимого имущества», призванный упорядочить расчет налогов и сборов при операциях купли-продажи недвижимости физическими лицами (законопроект от 04.07.2013 г. № 2539а). При осуществлении операций купли-продажи объектов недвижимости физлицами на сегодня уплачиваются НДФЛ, сбор на обязательное государственное пенсионное страхование и государственная пошлина. При этом действующими законодательными актами, регулирующими уплату указанных налогов и сборов, установлены разные базы налогообложения. Законопроектом предлагается установить одинаковую базу при продаже объекта недвижимости для всех налогов и сборов. Предлагается рассчитывать такую базу исходя из стоимости, указанной в договоре купли-продажи, но не ниже оценочной стоимости этой недвижимости. Действующие ставки налогов и сборов, уплачиваемых при операциях купли-продажи, порядок и сроки их уплаты законопроектом не меняются. При уплате надлежащих налогов и сборов может использоваться оценочная стоимость недвижимого имущества, определенная любым субъектом оценочной деятельности, разумеется, если он соответствует законодательным требованиям.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Миндоходов разъяснило порядок заполнения реквизитов налоговой накладной в случае перерегистрации предприятия

Миндоходов разъяснило порядок заполнения реквизитов налоговой накладной в случае перерегистрации предприятия, в связи с изменением наименования (письмо от 17.07.2013 г. № 12232/7/99-99-19-04-02-17). В частности, за период с даты изменения наименования юридического лица до даты начала действия нового свидетельства плательщика НДС в полученных от поставщиков налоговых накладных должно быть указано два наименования предприятия: предыдущее и новое. Также миндоходовцы отмечают, что в случае если налоговая накладная при перерегистрации выписана поставщиками с нарушением этих требований, то налоговый кредит по таким накладным в налоговой декларации за отчетный период можно будет включить с одновременной подачей жалобы на таких поставщиков.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Перехідний період для переоснащення РРО закінчується 31 грудня 2013 року

З 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Для технічного переоснащення платникам встановлено перехідний період до 1 січня 2014 року – з цієї дати запроваджується відповідальність за неподання електронної звітності. На сьогодні щоденно контрольно-звітну інформацію передають майже 82 тисячі одиниць касової техніки. Власникам цих реєстраторів вже не потрібно накопичувати велику кількість первинних документів на паперовій стрічці, вся інформація зберігається тільки в електронному вигляді.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Звірка даних проводиться до кінця поточного року

Відповідно до  Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості”, нарахований за 2013 рік податок власники об’єктів житлової нерухомості будуть сплачувати у 2014 році.  Разом з тим, до кінця звітного року, тобто до 31 грудня 2013 року, вони, звернувшись до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації, можуть звірити дані оригіналів документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості та про житлову площу таких об’єктів із даними, що є у підрозділах Міндоходів. 

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Збільшено розміри житлової нерухомості, на яку нараховуватиметься пільга

Закон України щодо  внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості  суттєво збільшив розміри житлової нерухомості, на яку нараховуватиметься пільга, незалежно від кількості об’єктів.  Так, за новими правилами, не сплачуватимуть податок власники квартир, сумарною житловою площею, не більшою від 120 кв. м.Для власників будинків „пільгова площа” передбачена у розмірі 250 кв. м., знову ж таки незалежно від того, якою кількістю будинків володіє особа. Якщо ж ви є власником квартири та будинку одночасно, при цьому їх загальна житлова площа не перевищує 370 кв. м., ви також не сплачуватимете податок на нерухомість. Разом з тим, якщо ваша площа нерухомості буде більшою за вищезазначені пільгові метри, то платити податок доведеться лише за ті квадрати, які перевищують встановлений розмір.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Електронні сервіси та мінімізація людського фактора - пріоритети роботи Міндоходів

Наразі вже 82% митних декларацій по Україні подається в електронному вигляді. Таким чином, повністю обмежується спілкування між інспектором та представником бізнесу і в відділеннях митного оформлення, і на митних постах та кордоні. Нагадаємо, що електронний документообіг є можливим тільки за наявності електронного цифрового підпису. Сервіс безкоштовного електронного ключа окрім тих, хто подає податкову звітність, доступний також і клієнтам митниці, і митним брокерам.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Спрощення отримання адміністративних послуг сприяє поліпшенню рівня обслуговуння платників податків

Міндоходів України працює над лібералізацією оподаткування доходів фізичних осіб і фонду оплати їх праці. Роглядаються варіанти зниження ставки єдиного соціального внеску, розширення прогресивної шкали оподаткування доходів фізичних осіб. Сьогодні спрощено отримання адміністративних послуг, в першу чергу: за рахунок уніфікації документівстворено єдині бази даних, можливості отримати консультацію, подати декларацію, отримати довідку у єдиному органі. При цьому суттєво зменшено рівень бюрократизації в державних органах і значно скоротити час обслуговування. Таким чином, представники бізнесу мінімально відволікаються на спілкування з представниками влади, зосередившись на веденні підприємницької діяльності.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

З питань сплати ЄСВ необхідно звертатись до податкової інспекії

В ДПІ у Станично – Луганському районі відбулось засідання «круглого столу з представниками малого та середнього бізнесу. Голове питання  порядку денного - адміністрування єдиного соціального внеску. Як було повідомлено, з 1 вересня 2013 року звіти щодо сум нарахованого ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування необхідно подавати до податкової інспекції, у якій платник перебуває на обліку. Такі зміни внесено у зв’язку з передачею функцій щодо адміністрування нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до функцій органів Міндоходів.         

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

"Єдине вікно" та єдиний уніфікований стандарт для приймання звітності

Концепція створення та функціонування автоматизованої системи “Єдине вікно подання електронної звітності”, яка  схвалена розпорядженням КМУ від 7 серпня 2013 р. № 587-р, передбачає, що громадяни та підприємства замість подання значної кількості ідентичних звітних даних до різних органів влади та за різними стандартами, матимуть можливість подавати їх один раз і в дистанційному режимі. За оцінками фахівців Міндоходів, запровадження "єдиного вікна" дозволить громадянам та бізнесу зберегти час та скоротити матеріальні витрати на підготовку і подання звітності, а органам влади - на її приймання та опрацювання.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу юридичними особами

Після першої реєстрації в Україні транспортних засобів юридичним особам необхідно в десятиденний строк подати розрахунок суми збору за такі транспортні засоби. Розрахунок подається до податкової інспекції за місцезнаходженням юридичної особи та за місцем реєстрації транспортного засобу. Слід звернути увагу на те, що до розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим державним органом України, який проводив таку реєстрацію.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Діє новий порядок отримання пільг по оподаткуванню для підприємств, що використовують працю інвалідів

Постановою Кабінету міністрів України  № 518 від 17.07.2013 р. у новій редакції  викладений Порядок надання дозволу на право користування пільгами по оподаткуванню для підприємств і організацій, які засновані громадськими організаціями інвалідів. Цей Порядок визначає механізм надання дозволу на право користування пільгами по оподаткуванню, відмови в його наданні або скасування дозволу.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Громадські організації з ознакою «0011» не сплачуватимуть податок з нерозподіленої суми прибутку

Законом України від 04.07.2013 № 422-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм» викладено у новій редакції пункт 157.11 статті 157 Кодексу. Згідно з внесеними змінами, норму, яка зобов’язувала неприбуткові організації, яким присвоєно ознаку неприбутковості «0011», сплачувати податок з нерозподіленої суми прибутку, з 1 вересня 2013 року виключено.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Розширено можливості для сплати авансових внесків з податку на прибуток

Починаючи з 4 серпня 2013 року  платник податку на прибуток має можливість виконати свій податковий обов’язок зі сплати щомісячних авансових внесків не тільки грошовими коштами або за рахунок наявної переплати, але й шляхом зарахування суми авансових внесків при виплаті дивідендів, сплачених до бюджету відповідно до вимог п.153.3 ст.153 Податкового кодексу як у поточному, так і у попередніх звітних періодах. При цьому у разі якщо сума авансових внесків з податку на прибуток, сплачена при виплаті дивідендів, перевищує суму щомісячних авансових внесків, сума перевищення зараховується у зменшення авансів у наступних звітних місяцях до повного її погашення.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Сплачуємо авансові внески з податку на прибуток вчасно

Податковим кодексом передбачено перенесення строку подання податкової звітності (у тому числі з податку на прибуток), у разі якщо останній день подання припадає на вихідний або святковий день. Тоді останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 цього Кодексу). Податкові зобов’язання, зазначені у поданій декларації з податку на прибуток, платники сплачують самостійно протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом. При цьому перенесення строків сплати податкових зобов’язань у зв’язку з вихідними чи святковими днями Кодексом не передбачено. У разі якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, то таке зобов’язання необхідно сплатити в день, що передує вихідному або святковому дню. Авансові внески з податку на прибуток вважаються узгодженим податковим зобов’язанням і сплачуються щомісяця не пізніше 30 числа звітного місяця. Строк сплати авансових внесків, як і податкових зобов’язань з податку на прибуток, не переноситься, якщо останній день сплати припадає на вихідний або святковий день.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Відповідальність за ухилення від сплати податків у значних розмірах

Відповідно до ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України від 05 квітня 2001 року №2341-ІІІ зі змінами та доповненнями (далі - ККУ) умисне ухилення від сплати податків, вчинене службовою особою підприємства, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю чи будь-якою іншою особою, яка зобов’язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів коштів у значних розмірах, карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Міністерство доходів і зборів з 1 вересня займається адмініструванням єдиного соціального внеску

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що в межах адміністративної реформи питання адміністрування єдиного внеску передано до сфери компетенції органів Міністерства доходів і зборів України. Для створення сприятливих умов для платників єдиного внеску та уникнення соціальної напруги щодо здійснення пенсійних виплат за серпень, процедури адміністрування щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників до 31 серпня 2013 року здійснював Пенсійний фонд України.  Таке рішення прийняте Прикінцевими положеннями Закону України від 04.07.2013р. №406. Крім того нагадуємо, що на веб-порталі Міндоходів розміщено для обговорення проекти наказів Міністерства доходів і зборів України „Про Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та „Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Надаємо пропозиції по удосконаленню податкового законодавства

Міністерство доходів і зборів України розпочало он-лайн опитування щодо діючих інструментів надання пропозицій по удосконаленню податкового законодавства та їх недоліків. Анкета із відповідними питаннями розміщена на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України у розділі «Опитування». Пропонуємо долучитися до процесу удосконалення інструментарію надання пропозицій, що потребують законодавчого врегулювання, шляхом прийняття участі у зазначеному опитуванні. З метою спрощення процедури отримання послуг електронного цифрового підпису запроваджено нові форми реєстраційних документів

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (далі – АЦСК) запровадив нові форми реєстраційних документів.

Послугами електронного цифрового підпису можуть скористатися органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації всіх форм власності, інші суб’єкти господарської діяльності, а також фізичні особи. Нові форми реєстраційних документів можна завантажити з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК  за адресою http://www.acskidd.gov.ua. Також розроблено інформаційний відеоматеріал щодо самостійної генерації ключів підписувачем за допомогою електронного цифрового підпису – «ІІТ Користувач ЦСК–1». Нагадаємо, для зручності суб’єктів господарювання та громадян за адресою: м. Луганськ, вул. Тімірязєва, 12а працює АЦСК, в якому мають змогу отримати електронні ключі безкоштовно. Додаткову інформацію можна отримати в Центрах обслуговування платників податків при ДПІ у Станично – Луганському районі або за телефоном центру (06472) 31364.

ДПІ у Станично – Луганському районі

 

||
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА