Сьогодні: вівторок, 20 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи цікавим є для Вас наповнення нашого сайту?
Проголосувало: 969
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Станично-Луганська РДАДіяльність РДАПрес-центр22 червня 2015, 08:02

Шановні жителі і гості Станично-Луганського району!

22 червня 2015, 08:02

Шановні жителі і гості Станично-Луганського району!

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Саме у цей день 76 років тому почалась найкривавіша в історії війна – Друга світова. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї.

 

Сьогодні навіть важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

 

Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

 

Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

 

«Ніколи знову», адже саме в наших руках не допустити повторення жахіть війни, та роки воєнного лихоліття: 1939-1945. Вічна і світла пам'ять воїнам-переможцям!

 

 

 

Керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                      Юрій ЗОЛКІН

 

 

Голова районної ради                                                                                    Віктор МЯГКИЙ

 

 
03 червня 2016, 10:41
Шановні працівники засобів масової інформації! Вітаємо Вас з Днем журналіста!
Шановні працівники засобів масової інформації! Вітаємо Вас з Днем журналіста! Ваша професія - одна з небагатьох, у якій за визначенням не буває рутинної роботи. Хроніка подій, авторитетні думки, пошук відповідей на найгостріші питання, допомога людям у важких ситуаціях - все це стає темою журналістських нарисів, радіоновин.

докладніше »24 березня 2016, 15:44
Вітання керівництва району з Днем Національної гвардії України.
Шановні друзі! Вітаємо всіх з Днем Національної гвардії України, роль якої неможливо переоцінити, враховуючи сьогодення.  

докладніше »24 березня 2016, 15:17
Вітання керівництва району з Днем Служби безпеки України
Шановні працівники органів Служби безпеки України! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

докладніше »17 лютого 2016, 11:02
Звернення керівництва Станично-Луганського району до Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності
Дорогі земляки! Указом Президента України № 69/2015  на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, встановлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначати щорічно 20 лютого.

докладніше »21 січня 2016, 11:17
Шановні мешканці Станично-Луганського району!Дорогі ветерани!
20 -21 січня 2016 - 74 річниця з дня визволення нашого районного центру і Станично-Луганського району.

докладніше »21 січня 2016, 11:14
Вітання керівництва району з Днем Соборності України
Шановні друзі! 97 років тому на Софійській площі у місті Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершення складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе.

докладніше »18 грудня 2015, 14:44
Дорогі діти! Шановні дорослі! Щиро вітаємо вас із Днем Святого Миколая!
В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

докладніше »03 грудня 2015, 15:33
7 грудня - День місцевого самоврядування Шановні депутати рад усіх рівнів та працівники органів місцевого самоврядування району!
Вітаємо з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.  Це свято народних обранців місцевих рад всіх рівнів, працівників виконавчих органів місцевих рад.  

докладніше »03 грудня 2015, 15:29
6 грудня – День Збройних Сил України Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби України!
Вітаємо всіх Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках.

докладніше »03 грудня 2015, 15:23
5 грудня – День працівників статистики Шановні працівники статистики!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом  - Днем працівників статистики!

докладніше »03 грудня 2015, 14:53
5 грудня – Міжнародний день волонтера Зі святом, дорогі волонтери!
Добровольці або волонтери - це люди, які витрачають свій вільний час на благо суспільства. Сфери діяльності, в яких можна побачити безоплатну роботу добровольців, численні і різноманітні. Такі люди викликаються допомагати прибирати громадську територію, допомагають персоналу в дитячих будинках і лікарнях, поспішають на допомогу ліквідації наслідків стихійних лих, беруть участь у гуманітарних місіях.

докладніше »26 червня 2015, 08:43
Шановні жителі Луганської області! Дорогі земляки!
Вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України! Дев’ятнадцять років тому, 28 червня 1996 року, прийняття Конституції України стало епохальною віхою в новітній історії молодої суверенної держави та дало новий поштовх до її подальшої розбудови.  Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії. Вона відкрила для Української держави нові перспективи поступу в майбутнє, визначила народ як єдине джерело влади в країні, а головне – дала право самому керувати власною долею.     

докладніше »22 червня 2015, 08:02
Шановні жителі і гості Станично-Луганського району!
22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Саме у цей день 76 років тому почалась найкривавіша в історії війна – Друга світова. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї.

докладніше »28 травня 2015, 08:14
Дорогі ветерани прикордонної служби, діючі захисники кордонів нашої Батьківщини!
Прийміть щирі вітання з Днем прикордонника! Державний кордон і надійність системи її охорони завжди були неодмінними атрибутами суверенітету країни. Безпека кордону сьогодні - це не тільки захист рубежів Вітчизни від збройної агресії. Це і боротьба з тероризмом, і припинення смертоносного наркотрафіку, нелегальної міграції, контрабанди.

докладніше »11 лютого 2014, 16:06
Уважаемые друзья!
15 февраля  - День чествования участников боевых действий на территории других государств и 25-я годовщина выведения войск бывшего СССР из Республики Афганистан.

докладніше »12 грудня 2013, 10:38
Уважаемые ликвидаторы последствий аварии на Чернобыльской АЭС!
14 декабря в Украине отмечается День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС. Ликвидировать техногенную катастрофу спешили представители трудовых коллективов со всего Советского Союза: строители, электросварщики, водители, медики, военнослужащие. Волею судьбы жизнь для них разделилась на «до» и «после» Чернобыля. Как сегодня живут люди, которые ценой своего здоровья остановили самую страшную атомную трагедию в истории человечества? Сегодня практически нет ликвидаторов без инвалидности.

докладніше »04 грудня 2013, 15:47
7 декабря - День местного самоуправления Уважаемые работники местного самоуправления района!
В дни профессиональных праздников принято подводить итоги, отмечать, что удалось сделать и достичь. А еще - говорить много добрых слов. Хочется от всей души поздравить Вас и всех жителей территориальных громад с этим общим праздником. Именно жителей, ведь это они оказали Вам доверие и дали возможность править от их имени. Сегодня на органы местного самоуправления возложена большая ответственность за социально-экономическое развитие района и благополучие его жителей. Поэтому от профессионализма, опыта и компетентности, настойчивости и ответственности работников органов местного самоуправления зависит благосостояние людей...

докладніше »02 грудня 2013, 16:48
Дорогие друзья!
По решению Генеральной Ассамблеи ООН 3 декабря ежегодно отмечается Международный День инвалидов. Для нас это еще одна возможность обратить внимание на проблемы тех, кто пострадал от жестокой болезни с рождения, в детстве или во взрослой жизни.

докладніше »31 жовтня 2013, 15:39
Уважаемые работники социальной сферы Станично-Луганского района!
Примите самые искренние поздравления с Вашим профессиональным праздником!               Сегодня в социальной сфере Украины работает около 170 тысяч человек. Вы дарите людям надежду на лучшее, своевременно подаёте руку помощи тем, кто этого требует. Вы помогаете трудоустроиться, восстановить пути построения семейного благосостояния, получить материальную помощь в особые моменты жизни, почувствовать семейный уют и заботу, надежное плечо, а главное - осознать, что в судьбе каждого человека выстраивается путь бережного, ответственного, адресного отношения.

докладніше »03 жовтня 2013, 13:26
Дорогие учителя! Уважаемые работники системы образования района, ветераны педагогического труда!
Примите самые искренние поздравления с профессиональным праздником – Днём работников образования!          Гордое слово Учитель на всех языках произносится с величайшим почтением и уважением. Во все времена учитель нес самую благородную миссию на земле, воспитывая и обучая подрастающее поколение.

докладніше »30 вересня 2013, 13:42
Уважаемые друзья! Примите самые сердечные поздравления по случаю Всеукраинского дня библиотек.
Нынешний праздник является действительно всенародным, ведь каждый человек начинает свою сознательную жизнь со знакомства с книгой. Она является не только аккумулятором человеческой мудрости и бесценного опыта поколений, но и залогом широкого распространения знаний, незаменимым средством развития науки, культуры, духовности. Именно поэтому современные библиотеки - это мощные центры просвещения и подлинные источники знаний, которые играют большую роль в интеллектуальном росте каждого человека.

докладніше »28 серпня 2013, 16:21
Уважаемые предприниматели!
Примите искренние поздравления и наилучшие пожелания по случаю профессионального праздника Дня предпринимателя!          В этот день чествуют людей инициативных и предприимчивых, энергичных и настойчивых, сумевших в условиях рыночной экономики найти применение своим талантам, способностям и силам, наладить и развить свое дело.

докладніше »25 липня 2013, 08:18
Дорогие земляки, гости нашей благодатной казачьей земли!
28 июля весь христианский мир будет праздновать очень значимое событие – 1025-летие Крещения Киевской Руси.

докладніше »25 липня 2013, 08:16
Уважаемые работники торговли!
Поздравляем вас с профессиональным праздником! Ежедневно вы удовлетворяете повседневные потребности миллионов граждан. От четкой, организованной и эффективной работы предприятий торговли, профессионализма, тактичности и отзывчивости продавцов зависит настроение и самочувствие жителей района.

докладніше »16 липня 2013, 09:04
Уважаемые бухгалтеры! Примите искренние поздравления с профессиональным праздником!
                Сегодня бухгалтер – одна из самых востребованных профессий. Без вас невозможна деятельность ни одного предприятия. Современный бухгалтер не просто человек, умеющий работать с цифрами, а специалист, обладающий отличным знанием бухучета и налогового законодательства.

докладніше »16 липня 2013, 09:03
Дорогие земляки!
Прошло уже 23  года со дня принятия Декларации о государственном суверенитете Украины. Этот правовой акт открыл Украинскому народу путь к независимости.

докладніше »26 червня 2013, 13:59
Уважаемые земляки! Искренне поздравляем вас со знаменательной датой в жизни нашей страны - Днем Конституции Украины!
28 июня 1996 был принят Основной Закон государства. Парламент Украины, выражая суверенную волю граждан нашего государства и опираясь на многовековую историю украинского государства, на мировой опыт, принял Основной Закон Украины - Конституцию, которая стала реальной и действенной основой построения независимого украинского государства как полноправного участника мирового сообщества. Судьба распорядилась так, что именно мы стали свидетелями рождения суверенной страны, осуществления извечного права на самоопределение.

докладніше »26 червня 2013, 13:45
Дорогие друзья! Примите искренние поздравления с одним из самых ярких праздников в календаре - с Днем молодежи!
Как известно, с точки зрения молодости жизнь есть бесконечное будущее. Молодость - это торжество чистоты помыслов и чувств, ярких эмоций. Это время любви, время веры в собственную исключительность и жажды переустройства мира. Так было и будет всегда. Потому что молодость полагает, будто мир начинается с нее. И не нужно разрушать это ощущение, поскольку именно в нем заложена основа для великих свершений. Современную молодежь принято упрекать за излишне прагматичное отношение к жизни. Да, сегодня мало кто из молодых поедет «за туманом и за запахом тайги», если не будет уверен в возможности карьерного роста и материальном достатке. Но нынешнюю молодежь отличает еще и повышенный интерес к жизни, потребность в получении хорошего образования, независимость и самостоятельность, умение определять для себя конкретные цели и стремиться к их достижению.

докладніше »19 червня 2013, 10:45
О подготовке к уборке урожая ранних зерновых культур в Станично-Луганском районе в 2013 году
Уборка урожая - важнейший, завершающий этап всей тех­нологии выращивания зерновых культур. Главная задача уборки текущего года - собрать без потерь весь биологический урожай и сохранить его семенные, продовольственные и кормовые качест­ва при минимальных затратах труда и средств. Достичь этого при недостаточном количестве уборочных агрегатов можно лишь четким планированием и высокой организацией уборочных ра­бот. По информации В Станично - Луганском районе в уборке  урожая зерновых культур будут участвовать 26 сельскохозяйственных предприятия и  80  КФХ. Под   урожай   2013   года   агроформированиями района посеяно 25,9 тыс. га озимых культур, или 103 % от плана, и 12,9 га яровых зерновых, но в связи с неблагоприятными погодными условиями (отсутствие продуктивных осадков) 5140 га озимых переработано под посев яровых культур. Предстоит убрать всего зерновых сельскохозяйственных культур на площади 35,1 тыс. га, в том числе ранних зерновых и зернобобовых культур – 27,7 тыс.га,  из них: озимая пшеница – 20760 га; рожь –  850 га; озимый ячмень – 550 га; яровой ячмень – 4721 га ; овес –  693 га; горох –  130 га.

докладніше »18 червня 2013, 10:44
Уважаемые участковые инспекторы Станично-Луганского районного отдела ГУМВД Украины в Луганской области!
Поздравляю Вас с профессиональным праздником - Днем участкового инспектора милиции! Установление этого праздника свидетельствует о признании государством особой роли вашего подразделения в поддержании правопорядка и оказании квалифицированной помощи гражданам. По роду своей деятельности вы находитесь ближе к людям и их местам проживания, хорошо владеете важной информацией об особенностях вверенного вам участка. Эти знания позволяют предсказать возможные проявления правонарушений и принять оперативные меры для их предупреждения. Ваша миссия - сложная и ответственная, но приятно отметить, что Вы выполняете свои служебные обязанности добросовестно и на высоком профессиональном уровне.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4

Архів по роках:

2009201120122013201420152016
Станично-Луганська районна державна адміністрація
93600, Україна, смт. Станиця-Луганська, вул.Центральна, 25
Тел. (06472) 3-12-90, факс 3-12-89
Веб-сайт: http://stn.loga.gov.ua
E-mail: rga.stn@loga.gov.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stn.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Станично-Луганська РДА