Текст документа:

Про проведення на території району щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 березня 2017 року № 59


Про проведення на території району щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою


Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», керуючись статтями 16, 20, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1.      Організувати проведення на території району у квітні-травні 2017 року щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

 

2.      Організувати проведення на території району дня благоустрою територій населених пунктів 08 квітня 2017 року.

 

3. Затвердити План заходів щодо проведення на території району у квітні-травні 2017 року щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» (додається).

 

4.  Рекомендувати головам селищних та сільських рад:

 

4.1.    Розробити відповідні місцеві плани заходів щодо благоустрою населених пунктів, територій підприємств, установ та організацій і надати їх у строк до 05 квітня 2017 року відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

 

4.2.    Інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації про результати проведення Дня благоустрою 08 квітня 2017 року та в подальшому щосереди до 20 травня 2017 року за формами, що додаються.

 

         5.      Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник,

в.о. голови райдержадміністрації                                                            С.А.ІСАЄВ


Завантажити додаток 1. План заходів щодо проведення на території району у квітні-травні 2017 року щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» План заходів щодо проведення на території району у квітні-травні 2017 року щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
Завантажити додаток 2. Узагальнена інформація про результати проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» Узагальнена інформація про результати проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»