Текст документа:

Про внесення змін до річних обсягів субвенції по Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 березня 2017 року № 57


Про внесення змін до річних обсягів субвенції по Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації


Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 23 березня 2017 року № 177 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 23.12.2016 р. № 781», керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України  «Про Державний бюджет України на 2017 рік», п.8  рішення  Станично-Луганської  районної  ради  від  23  грудня  2016 року № 10/3 «Про районний бюджет на 2017 рік» з метою забезпечення своєчасного фінансування видатків за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот:

 

1. Внести зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету, згідно з додатком.

 

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації врахувати відповідні зміни при підготовці проекту рішення районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік».

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник,

в.о. голови райдержадміністрації                                            С.А.ІСАЄВ


Завантажити додаток 1. Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету