Текст документа:

Про здійснення розшуку документів Національного архівного фонду


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07 березня 2017 року № 46


Про здійснення розшуку документів Національного архівного фонду


У 2016 році згідно із протокольними дорученнями голови Луганської обласної державної адміністрації всі документи Національного архівного фонду, які зберігалися в архівному відділі Станично-Луганської районної державної адміністрації, передані на подальше зберігання до Державного архіву Луганської області. Документи були передані у зв’язку із закінченням строку їх зберігання в архівному відділі райдержадміністрації та у зв’язку з проведенням на території Луганської області антитерористичної операції, можливістю невідворотної загрози втрати або пошкодження документів. В результаті проведення перевіряння наявності та стану справ, яке передувало підготовці документів до передачі на постійне зберігання, встановлено відсутність справ у деяких фондах. Згідно Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» від 24 грудня 1993 № 3814-XII, розділу III пункт 1 положення про архівний відділ Станично-Луганської районної державної адміністрації від 22 липня 2016 року № 85:

 

1. Головному спеціалісту, в.о. начальника архівного відділу Стєхіній Олені Іванівні здійснити необхідні заходи з розшуку невиявлених документів Національного архівного фонду та оформити результати проведеної роботи згідно з «Правилами роботи архівних установ України» від 08 квітня 2013 року № 656/5.

 

2. Розшук документів Національного архівного фонду України провести у строк з 07 березня 2017 року по 07 квітня 2017 року.

 

3. Доручити головному спеціалісту, в.о. начальника архівного відділу Станично-Луганської районної державної адміністрації Стєхіній Олені Іванівні

провести відповідну роботу з сільськими та селищними радами району, спрямовану на розшук документів, фондоутворювачами яких вони є.

 

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Гавриша О.М.

 

Голова

райдержадміністрації                                                           Ю.О.ЗОЛКІН