Текст документа:

Про      утворення        громадської  приймальні з надання безоплатної первинної      правової    допомоги в районній державній адміністрації


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07 березня 2017 року № 44


Про      утворення        громадської  приймальні з надання безоплатної первинної      правової    допомоги в районній державній адміністрації


З метою створення дієвого механізму реалізації конституційного права громадян на правову допомогу, забезпечення реалізації прав і свобод людини та громадянина, захисту цих прав і свобод, відновлення їх у разі порушення, згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу», Порядку роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 21 вересня 2011 року №3047/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 вересня 2011 року за №1114/19852, керуючись статтями 2, 13, пунктом 4 статті 25, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Утворити в районній державній адміністрації громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги (далі – громадська приймальня).

 

2. Призначити завідувачем громадської приймальні керівника апарату районної державної адміністрації – Гавриша О.М., який забезпечує, організовує та контролює її роботу.

 

3. Затвердити список структурних підрозділів районної державної адміністрації, відповідальних за прийом громадян у громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, що додається.

 

4. У роботі громадської приймальні керуватися Порядком роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 21.09.2011 року №3047/5.

 

5. Прийом у громадській приймальні здійснювати щосереди з 13-ї до 16-ї години у кабінеті № 19 в приміщенні районної державної адміністрації.

 

6. Відділу контролю апарату райдержадміністрації забезпечити щоквартальне затвердження робочих графіків прийому у громадській приймальні з визначенням конкретних структурних підрозділів, які здійснюють прийом та оприлюднення цих графіків на інформаційних стендах районної державної адміністрації, на офіційному сайті районної державної адміністрації та у районній газеті «Время».

 

7. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від 14 листопада 2011 року № 600 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації «Про правову громадську приймальню Станично-Луганської райдержадміністрації» № 218 від 29.03.2007» та від 28 лютого 2013 року № 48 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації «Про громадсько-правову приймальню Станично-Луганської райдержадміністрації» від 14.11.2011 № 600».

 

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гавриша О.М.

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                          Ю.О.ЗОЛКІН


Завантажити додаток 1. Список структурних підрозділів районної державної адміністрації, відповідальних за прийом громадян у громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Список структурних підрозділів районної державної адміністрації, відповідальних за прийом громадян у громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги