Текст документа:

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 12 місяців  2016 року


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 лютого 2017 року № 39


Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 12 місяців  2016 року


З урахуванням підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 12 місяців  в 2016 року, затвердженої рішенням сесії Станично-Луганської районної ради від 24 грудня 2015 року № 43/2, з метою підвищення рівня роботи господарського комплексу, підвищення соціально-економічного розвитку району, на основі пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України»:

 

  1. Інформацію Управління економічного розвитку і торгівлі Станично-Луганської райдержадміністрації «Про підсумки виконання Програми економічного  і  соціального розвитку  Станично - Луганського  району  за       12 місяців 2016 року» взяти до відома (додається).

 

  1. Управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації внести на розгляд сесії Станично-Луганської районної ради питання «Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 12 місяців  2016 року» відповідно до регламенту районної ради.

 

  1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати керівникам районних служб та організацій згідно з компетенцією проаналізувати показники соціально-економічного розвитку та бюджету району за 12 місяців 2016 року та провести організаційну роботу щодо покращення стану справ у підпорядкованих галузях і сферах діяльності та спрямувати свою діяльність на вирішення нагальних проблем.2

 

  1. Керівникам (за їх згодою) державної податкової інспекції у Станично-Луганському районі, Управління Пенсійного фонду України у Станично-Луганському  районі  вжити   заходів  щодо укріплення розрахунково-платіжної дисципліни для своєчасного надходження податків та зборів в рахунок забезпечення виконання планових показників доходної частини місцевих бюджетів, затверджених місцевими радами та визначених Міністерством фінансів України.

 

  1. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації посилити роботу з недопущення заборгованості з оплати підприємствами та організаціями за газопостачання  та електропостачання та вжити заходи, спрямовані на зменшення існуючої заборгованості.

 

  1. Рекомендувати головам сільських та селищних рад постійно проводити роботу стосовно визначення основних проблемних питань відповідних територій щодо будівництва, реконструкції та модернізації місцевої інфраструктури, що потребує залучення додаткового фінансування та подавати сформовані пропозиції до управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації та відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

 

  1. Управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації визначити, за пропозицією сільських, селищних рад та інших заінтересованих осіб, пріоритетні інвестиційні проекти, які потребують першочергового фінансування за рахунок бюджетних коштів, інвестиційних ресурсів та грантової допомоги для розповсюдження серед потенційних інвесторів та інформування Луганської облдержадміністрації щодо необхідності їх фінансування.

 

  1. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації вжити заходів щодо нарощування обсягів виробництва в галузі рослинництва та тваринництва і забезпечити координацію роботи стосовно створення умов для подолання негативних тенденцій в агропромислових підприємствах району.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ісаєва С.А.

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                     Ю.О.ЗОЛКІН


Завантажити додаток 1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 12 місяців 2016 року Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 12 місяців 2016 року