Текст документа:

Про виділення коштів місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 лютого 2017 року № 24

(Документ втратив чинність)


Про виділення коштів місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків


Керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 04 лютого 1999 р. № 140 «Про затвердження Порядку фінансування робіт із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» та від 30 вересня 2015 р. № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», ст.ст. 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станично-Луганської райдержадміністрації від 06 січня 2017 року № 1, поданням начальника Станично-Луганського міськрайонного відділу Головного управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Луганській області Лучакова В.П. від 04 січня 2017 року № 15/38/2 з метою придбання одноразового пластикового посуду та продуктів харчування на пункт надання допомоги населенню контрольного пункту в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» (далі - КПВВ «Станиця Луганська») та забезпечення проведення робіт із запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків:

 

1. Управлінню фінансів райдержадміністрації виділити відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації кошти у сумі 11300 (одинадцять тисяч триста) гривень на придбання одноразового пластикового посуду та продуктів харчування на пункт надання допомоги населенню КПВВ «Станиця Луганська».

 

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації здійснити закупівлю із місцевого матеріального резерву у споживчого товариства «Станично-Луганське» на суму 11300 (одинадцять тисяч триста) гривень наступних товарів:

 

одноразовий пластиковий посуд (стаканчики) у кількості 20000 шт на суму 4000 (чотири тисячі) гривень;

 

одноразовий пластиковий посуд (ложки) у кількості 20000 шт на суму 1400 (одна тисяча чотириста) гривень;

 

цукор пісок у кількості 75 кг на суму 1200 (одна тисяча двісті) гривень;

 

чай чорний пакетований у кількості 10000 шт на суму 4700 (чотири тисячі сімсот) гривень.

 

3. Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти  на керівника апарату райдержадміністрації Гавриша О.М.

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                    Ю.О.ЗОЛКІН