Текст документа:

Про скасування розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 листопада 2015 року № 200 «Про передачу в оренду незапитаних земельних часток (паїв) М.


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 лютого 2017 року № 23

(Документ втратив чинність)


Про скасування розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 листопада 2015 року № 200 «Про передачу в оренду незапитаних земельних часток (паїв) М.


27 листопада 2015 року головою райдержадміністрації видане розпорядження № 200 «Про передачу в оренду незапитаних земельних часток (паїв) М.», згідно якого  М. передано в оренду незапитані земельні частки (паї) покращених пасовищ загальною площею 10,5 га, в тому числі в контурах: № 310 площею 4,0 га, № 307 площею 3,0 га, № 972 площею 3,5 га, зі складу тимчасово нерозподілених (незапитаних) земельних часток (паїв), реформованого КСП ім. Леніна на території Великочернігівської сільської ради для випасу худоби на строк до моменту отримання їх власниками свідоцтва про право власності на земельні ділянки але не більш ніж на 5 років.

Згідно п. 3 вказаного розпорядження, М. необхідно укласти з райдержадміністрацією відповідний договір оренди, та зареєструвати його відповідно до вимог чинного законодавства впродовж шести місяців.

Проте, станом на теперішній час, тобто понад рік, договір оренди між райдержадміністрацією та М. не укладено та у Великочернігівській сільській раді не зареєстровано.

 Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою приведення актів райдержадміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства:

 

         скасувати розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 листопада 2015 р. № 200  «Про передачу в оренду незапитаних земельних часток (паїв) М.».

 

Голова

райдержадміністрації                                                                 Ю.О.ЗОЛКІН