Текст документа:

Про внесення змін до ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 лютого 2017 року № 19


Про внесення змін до ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» та Наказу Міністерства соціальної політики України від 04 листопада 2016 року № 1296 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій» керуючись статями 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Внести зміни до ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі – Положення), затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 12 жовтня 2016 року № 262, виклавши його у новій редакції, що додається.

 

2. Управлінню соціального захисту населення Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області здійснити заходи щодо державної реєстрації Положення у новій редакції.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Гавриша О.М.

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                           Ю.О.ЗОЛКІН


Завантажити додаток 1. ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ  СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (НОВА РЕДАКЦІЯ) ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (НОВА РЕДАКЦІЯ)