Текст документа:

Про облік кількості поголів’я худоби та птиці, сільськогосподарської техніки та посівних площ  в особистих господарствах населення сільської місцевості Станично-Луганського району


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 січня 2017 року № 3


Про облік кількості поголів’я худоби та птиці, сільськогосподарської техніки та посівних площ  в особистих господарствах населення сільської місцевості Станично-Луганського району


Відповідно до розпорядження голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 23 грудня 2016 р. № 786 «Про облік кількості поголів’я худоби та птиці, сільськогосподарської техніки та посівних площ  в особистих господарствах населення сільської місцевості Луганської області» та керуючись статтями 6, 13, пунктом 3 статті 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою визначення об’єктивних показників виробництва сільськогосподарської продукції, чисельності поголів’я худоби та птиці, кількості сільськогосподарської техніки, стану використання земель сільськогосподарського призначення в особистих господарствах населення сільської місцевості району:

 

1. Рекомендувати сільським та селищним радам Станично-Луганського району щороку здійснювати облік показників за формами (додатки 1-3) та надавати управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

2. Управлінню агропромислового розвитку Станично-Луганської райдержадміністрації забезпечити узагальнення показників та надання їх Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник,

в.о. голови райдержадміністрації                                              С.А.ІСАЄВ


Завантажити додаток 1. Показники обліку: «Чисельність поголів’я  худоби та птиці в господарствах населення» Показники обліку: «Чисельність поголів’я худоби та птиці в господарствах населення»
Завантажити додаток 2. Показники обліку: «Наявність сільськогосподарської техніки в господарствах населення» Показники обліку: «Наявність сільськогосподарської техніки в господарствах населення»
Завантажити додаток 3. Показники обліку: «Посівні площі сільськогосподарських культур   у господарствах населення» Показники обліку: «Посівні площі сільськогосподарських культур у господарствах населення»