Текст документа:

Про внесення змін до річних обсягів субвенції по Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 грудня 2016 року № 347


Про внесення змін до річних обсягів субвенції по Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації


Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 07 грудня 2016 року № 744 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік», керуючись ст. 6, 13, 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України  «Про Державний бюджет України на 2016 рік», п.12  рішення  Станично-Луганської  районної  ради  від  24  грудня  2015 року № 43/4 «Про районний бюджет на 2016 рік» з метою забезпечення своєчасного фінансування видатків за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу:

 

1. Внести зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету, згідно з  додатком.

 

2. Управлінню фінансів врахувати відповідні зміни при підготовці проекту рішення районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

 

3. Контроль за виконанням цього  розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ісаєва С.А

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                      Ю.О.ЗОЛКІН


Завантажити додаток 1. Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету