Текст документа:

Про внесення змін до річних обсягів субвенції по Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації


Станично-Луганська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2016 року № 343


Про внесення змін до річних обсягів субвенції по Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації


Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 23 грудня 2016 року № 782 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік», керуючись ст. 6, 13, 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України  «Про Державний бюджет України на 2016 рік», п.12  рішення  Станично-Луганської  районної  ради  від  24  грудня  2015 року № 43/4 «Про районний бюджет на 2016 рік» з метою забезпечення своєчасного фінансування видатків за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот:

 

1. Внести зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету, згідно з додатком.

 

2. Управлінню фінансів врахувати відповідні зміни при підготовці проекту рішення районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ісаєва С.А.

 

 

 

Голова

райдержадміністрації                                                                 Ю.О.ЗОЛКІН


Завантажити додаток 1. Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету в частині субвенцій з державного бюджету